Kalle Kuusik (Stanislav Moshkov)

Jõhvi jaoskonna juht Kalle Kuusik lahkub rikkumise tõttu oma ametikohalt ning jätkab politseiteenistust piirivalvebüroos. 

Politsei- ja piirivalveameti sisekontroll tuvastas, et Jõhvi jaoskonna ühes menetlusgrupis määrati esimese poolaasta tulemustasu grupijuhile, kes andis mitteametlikult osa tasust sularahas kolleegidele, kellele kriteeriumide tõttu ei oleks saanud tulemustasu maksta. Muuhulgas oli üheks tingimuseks, et tulemustasu saaja peab vastama keelenõuetele.

„Niisugune lubamatu kokkulepe PPAs premeerimiseks seatud tingimustest möödahiilimiseks on ebaeetiline ning selline käitumine ei ole vastuvõetav. Jõhvi politseijaoskonna juht mõistis oma vastutust ning otsustas siirduda teisele, mitte juhtivale tööle,“ ütles prefekt Tarvo Kruup.

Tulemustasu käest kätte maksmise asjaolude väljaselgitamiseks algatas PPA sisekontrollibüroo distsiplinaarmenetluse.

Jõhvi politseijaoskonna uue juhi leidmiseks kuulutatakse välja avalik konkurss.

Kuni Jõhvi politseijaoskonna uue juhi leidmiseni täidab juhi ülesandeid Rakvere politseijaoskonna juht Tarmo Tammiste, kes juhib seni mõlemat jaoskonda.

Jaga artiklit

39 kommentaari

N
NK armee  /   19:13, 11. sept 2018
Tegevuspaik NL ohvitseride väljaõpe!: vene armee ohvitser ütles vene ajal eraviisilises vestluses, et tõelist ohvitseri edutatakse ainult teenete eest, aga jobud saavad edutatud ainult seetõttu, et kõik tahavad nendest lahti saada ja kui teenistusaeg kukub ja tuleb aeg edutamiseks, siis on selleks üldjuhul see jobu! Mees oli juba polkovnik ja ütles, et see on tõeline jama, kui see jobu ükskord kindraliks peaks saama, aga selliseid asju olla juhtunud. Kes üles poole suunasid, jäid ellu, teised jäidki arenguredelil toppama, või jäid kuppudest ilma. Ilmselt see juhtub praegugi!
  /   14:09, 11. sept 2018
Politsei mures kui mõned võtavad kambrites oma elu kust kül seda raha kasseerida saaks

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis