Krimi

Baarikaklus päädis relvaga vehkimise ja kiviloopimisega (1)

Toimetas Silja Ratt, 10. september 2018, 11:59
StardipüstolFoto: Robin Roots
Laupäeva varahommikul tekkis Mustvee Tartu tänava baaris konflikt alkoholi pruukinud seltskondade vahel. Tüli päädis kähmlusega, mille käigus loobiti kive ning lõpuks vehkis üks rüseluses osalenud meestest relvataolise esemega.

Politsei sai Mustvee baari väljakutse kella 5.15 paiku. Tekkinud tüli päädis kähmlusega ning väidetavasti loobiti baari ees üksteise pihta ka kive. Kergemaid vigastusi said baaris olnud naine ja mees, kellele kiirabi andis esmaabi ja nad lubati kodusele ravile. Esialgetel andmetel võttis rüseluse käigus üks seltskonnas olnud meestest välja relvataolise eseme, mis osutus stardipüstoliks. Seda nähes inimesed ehmusid ning helistasid hädaabinumbrile.

Politsei saabudes oli osa seltskonnast baari juurest lahkunud. Politsei asus püstoliga vehkinud meest otsima ning tunnistajate kirjeldusele vastav sõiduk, kus otsitav mees ühes oma tuttavaga sõitis, peatati Mustvee lähistel. 39-aastane mees peeti avaliku korra raskes rikkumises kahtlustatavana kinni ning esialgu viidi ta arestimaja kainestuskambrisse.

Samal teemal

24. juuli 2018, 11:30
Sõnasõtta sekkunud bussijuht sai rusikaga näkku
3. juuli 2018, 19:36
Taavi Sõnajala sõber: konflikti alustas purjus noormees, kes tuli jäätist norima

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee