Horoskoop | Eriline

PÄEVAHOROSKOOP: laupäev, 15. september (1)

Astroloog Maria Angel, 14. september 2018, 22:22
 PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär

21. märts – 19. aprill

Mõtle enne, kui tegevusse tormad – algul ahvatlevana näiv võimalus võib hoopiski lõksuks osutuda. Olukorrad muutuvad kiiresti ning sul on keeruline asju kontrolli all hoida.

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Kunagiste saladuste avalikuks saamine võib tekitada ebamugavaid olukordi. Selge see, et me kõik teeme vahel vigu, ent sellegi poolest peame oma tegude eest suutma vastutust kanda.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Raha ja võim on teemad, mis lahkhelisid põhjustavad ja usaldust rikuvad. Sul tuleb mõista, kes on su tõelised sõbrad, kes aga hoiavad su ligi selleks, et sinu kaudu paremale positsioonile saada.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Ei tasu olla liiga enesekindel ja julge, vältida tuleb emotsioonide ajel tähtsate otsuste langetamist. Võta toimuvat kaine mõistusega.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Pääsed ligi infole, mis on tuleviku seisukohalt tähtis ja sulle uusi uksi võib avada. Õppimine viib sind kokku huvitavate inimestega, ka armusuhte teke on võimalik.

Neitsi

23. august – 22. september

Kui tähelepanu keskpunkti sattud,  on sul suurepärane võimalus näidata oma tarkust ja nutikust. Suudad kiirelt reageerida, ka teravatele küsimustele enesekindlalt vastata.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Tekib häid ideid, mille elluviimine õnnestub kiiresti ja edukalt. Paremini sujuvad need tööd, kus vastutuse enda peale võtad ja asju otsustada saad.

Skorpion

24. oktoober – 21. november

Võib avaneda võimalus oma salajane unistus teoks teha. Tähtis on see, et sa ei kiirustaks liialt, vaid suudaksid õige hetke ära oodata. Kui see käes on, tunned selle ära.

Ambur

22. november – 21. detsember

Rahaasjus võib olla tulutoovaid võimalusi. Kas need ära kasutada suudad, sõltub juba sinust endast. On väga tähtis, et suudaksid oma võimeid realistlikult hinnata.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Võid sattuda tormiliste sündmuste keerisesse. Vaja on iseendaks jääda ja lähtuda sellest, mis on tähtis sulle endale.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Hästi edeneb nii vaimne kui füüsiline töö. Hea aeg reisimiseks või matkamiseks, uute paikade avastamiseks. Reisides tuleb aga arvestada, et asjad ei pruugi kulgeda plaanipäraselt.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Hommikul on kerge ärgata ja tegevusse asuda. Tahad aktiivselt tegutseda, õnnestub ka teisi inimesi kaasa haarata. Igasugune organiseerimine tuleb hästi välja.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Neitsi! Merkuuri ja Pluuto trigooniga algaval aastaringil viib sind edasi terav mõistus. Suudad suurepäraselt süveneda, lugeda ka ridade vahelt ning mõista varjatud seoseid. Sinu sõnadel on suur mõjujõud, kasuta neid targasti ja edasiviivalt. Ole valmis palju õppima ja arenema, oma teadmisi ka teistega jagama.

1 KOMMENTAAR

h
Hahaa 15. september 2018, 12:01
Ühelgi tähemärgil pole midagi positiivset .

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee