Olivia Munn (AFP/Scanpix)

Olivia Munn nõudis, et filmistuudio eemaldaks filmist stseeni, milles osales näitleja Steven Wilder Striegel, kuna mees on mõistetud süüdi seksuaalkuriteos.

Shane Black'i film "The Predator" esilinastus neljapäeval Toronto rahvusvahelisel filmifestivalil, vahendab Hello Giggles. Vaevalt kuu enne tähtsat sündmust nõudis peaosatäitja Olivia Munn, et näitleja Steven Wilder Striegel, kellel on Munniga üks ühine stseen, filmist välja lõigataks. Munn esitas nõudmise pärast seda, kui sai teada, et Striegel on seksuaalkurjategija.

2010. aastal aastal mõisteti Striegel süüdi internetis 14aastase seksuaalsuhtesse meelitamises. Tema nimi on kirjas California Meghan's Law seksuaalkurjategijate andmebaasis ning kuritegu on ees- ja perekonnanime otsinguga kergelt leitav. Kuigi Twentieth Century Fox reageeris kiirelt ning lõikas Striegeli stseeni filmist välja, imestavad paljud, miks ta üldse palgati.

Kuigi Munn ja filmistuudio polnud Striegeli mustast minevikust teadlikud, siis filmi režisöör Shane Black teadis sellest küll. Black ja Striegel on vanad sõbrad ning teadsid teineteist juba enne Striegeli kuritegu ja sellele järgnenud pooleaastast vanglakaristust. Kui Striegel vabadusse pääses, pakkus Black talle väiksemaid rolle filmides "Iron Man 3" ja "The Nice Guys".

Black selgitab, et soovis sõpra aidata. Munn aga leiab, et sellise info varjamine on üllatav ja häiriv. Ta on tänulik filmistuudiole, kes reageeris pärast info saamist kiiresti ning eemaldas Striegeli stseeni filmist enne selle avaldamist.

Jaga artiklit

33 kommentaari

V
vana inimene  /   11:05, 10. sept 2018
Oleks mul palju raha ja ka noor oleksin,siis võtaksin enesele
nime - Katariina Kare-Munn,siis ei jääks ma vanatüdrukuks.
P
paganarh  /   09:37, 10. sept 2018
Soomes on näitleja Pamela tola

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis