Film

Olivia Munni nõudmisel eemaldati filmist stseen, milles osalenud näitleja on seksuaalkurjategija (33)

Ohtuleht.ee, 9. september 2018, 19:08
Olivia Munn AFP/Scanpix
Olivia Munn nõudis, et filmistuudio eemaldaks filmist stseeni, milles osales näitleja Steven Wilder Striegel, kuna mees on mõistetud süüdi seksuaalkuriteos.

Shane Black'i film "The Predator" esilinastus neljapäeval Toronto rahvusvahelisel filmifestivalil, vahendab Hello Giggles. Vaevalt kuu enne tähtsat sündmust nõudis peaosatäitja Olivia Munn, et näitleja Steven Wilder Striegel, kellel on Munniga üks ühine stseen, filmist välja lõigataks. Munn esitas nõudmise pärast seda, kui sai teada, et Striegel on seksuaalkurjategija.

2010. aastal aastal mõisteti Striegel süüdi internetis 14aastase seksuaalsuhtesse meelitamises. Tema nimi on kirjas California Meghan's Law seksuaalkurjategijate andmebaasis ning kuritegu on ees- ja perekonnanime otsinguga kergelt leitav. Kuigi Twentieth Century Fox reageeris kiirelt ning lõikas Striegeli stseeni filmist välja, imestavad paljud, miks ta üldse palgati.

Kuigi Munn ja filmistuudio polnud Striegeli mustast minevikust teadlikud, siis filmi režisöör Shane Black teadis sellest küll. Black ja Striegel on vanad sõbrad ning teadsid teineteist juba enne Striegeli kuritegu ja sellele järgnenud pooleaastast vanglakaristust. Kui Striegel vabadusse pääses, pakkus Black talle väiksemaid rolle filmides "Iron Man 3" ja "The Nice Guys".

Black selgitab, et soovis sõpra aidata. Munn aga leiab, et sellise info varjamine on üllatav ja häiriv. Ta on tänulik filmistuudiole, kes reageeris pärast info saamist kiiresti ning eemaldas Striegeli stseeni filmist enne selle avaldamist.

33 KOMMENTAARI

v
vana inimene 10. september 2018, 11:05
Oleks mul palju raha ja ka noor oleksin,siis võtaksin enesele
nime - Katariina Kare-Munn,siis ei jääks ma vanatüdrukuks.
p
paganarh 10. september 2018, 09:37
Soomes on näitleja Pamela tola
Loe kõiki (33)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee