Laadin videot...
1
foto
Marju Länik (Jörgen Norkroos)

„Mina tähistan oma sünnipäeva nii, nagu traditsiooniliselt oma nädalavahetusi tähistan – lähen esinema,” räägib Marju Länik, kes TV3 sügishooaja peoga samal päeval oma sünnipäeva tähistas.

„Umbes 40 minuti pärast on mul Telliskivi loomelinnakus soundcheck. Täna on üritustesarja „Ennu Ratas” 15. hooaja avaõhtu ja nad tegid mulle väga peene üllatuse. Kui nad helistasid ja küsisid, kas mul 7. septembri õhtu on vaba, vastasin, et tegelikult on küll,” ei ole Länikul ka enda sünnipäeval esinemise vastu midagi.

Vaata videost, mida Marju kingituseks ootab!

Jaga artiklit

8 kommentaari

Õ
Õnnesoovid  /   21:25, 8. sept 2018
Eks oma sünnipäeval ole tore esineda ka. Marju Länik sai eile Telliskivi loomelinnkusse Ennu Ratta avapeole esinema tulles rahvalt ilusa üllatuse. Paksult rahvast täis saalitäis laulis Marjule sünnipäeva laulu, tõi lilli ja kingitusi. Marju ise andis seepeale väga vinge kontserdi.
Q
Qwert  /   19:15, 8. sept 2018
Kuulasinn pulli pärast juhuslikult venelaste Dorozhnoje radiot (see lihtsalt laseb laule laiast ilmast), kus räägiti tänastest sünnipäevalastest, ja mainiti ära ka Marju Länik kui andekas lauljatar "Mahavoki" koosseisus taustaks mingi mulle tundmatu venekeelse lauluga. Õnne!

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis