Krimi

VIDEO JA FOTOD | NÄSSUS MÖÖDASÕIT: Toyota juht kaotas kontrolli ja saatis Lada inimesed haiglasse (24)

Ohtuleht.ee, 7. september 2018, 21:00
Avarii Kahala külas Anton Lukin
Täna kella 19.40 ajal sai häirekeskus teate, et Kuusalu vallas Kahala külas Tallinn-Narva tee 49. kilomeetril põrkasid kokku Toyota ja Lada. Kokkupõrkest paiskus Lada teelt välja, Toyota jäi teepervele. Kui Toyotas reisinud kolm inimest viga ei saanud, siis Ladas reisinud kaks inimest viis kiirabi täiendavaks tervisekontrolliks haiglasse. Sündmuskohal töötanud avariipolitseinik Veiko Kiik selgitas, et Toyota juht tegi parasjagu kaherealisel teel samas suunas liikunud Ladast möödasõitu, kui kaotas masina üle kontrolli ning põrkas Ladaga kokku.

Avarii Kahala külas Tiina Kõrtsini


„Möödasõit on liikluses üks ohtlikumaid manöövreid ja kui see otsustatakse ette võtta, tuleb möödasõit planeerida ja ajastada täie tähelepanuga. Valesti valitud kiiruse, agressiivse sõidustiili ja hoolimatuse kõrval põhjustavad sageli õnnetusi just läbikaalumata möödasõidud. Neid tehakse veendumata, kas see on ikka turvaline. Näiteks möödutakse korraga mitmest sõidukist või autost, mis juba niigi kiirust ületab ning loodetakse pimesi, et kurvi või mäenuki tagant ei tule kedagi vastu,“ rääkis avariipolitseinik.

Politsei veendus, et mõlemad autojuhid olid kained. Õnnetuse täpsemad üksikasjad selgitatakse edasises menetluses.

Avarii Kahala külas Tiina Kõrtsini

24 KOMMENTAARI

t
9. september 2018, 19:08
Tuleb keelustada välismaa autod jäävad ainult žigulid nemad rammivad ainult žaparotžetseid, aga kuna viimaseid ei ole jäävad avariid ära. Loogiline ju
n
naine siit 9. september 2018, 10:05
Ah, et saatis teised haiglasse, seega maksab kõik ravimiseks ise kinni,järelravi ,muidugi taastumine ja perele saamata palgaraha. Kuni palgateenija saab ise tööle. Load peab andma hoiule.
Loe kõiki (24)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee