Laadin videot...
7
fotot
Avarii Kahala külas (Anton Lukin)

Täna kella 19.40 ajal sai häirekeskus teate, et Kuusalu vallas Kahala külas Tallinn-Narva tee 49. kilomeetril põrkasid kokku Toyota ja Lada. Kokkupõrkest paiskus Lada teelt välja, Toyota jäi teepervele. Kui Toyotas reisinud kolm inimest viga ei saanud, siis Ladas reisinud kaks inimest viis kiirabi täiendavaks tervisekontrolliks haiglasse.

Sündmuskohal töötanud avariipolitseinik Veiko Kiik selgitas, et Toyota juht tegi parasjagu kaherealisel teel samas suunas liikunud Ladast möödasõitu, kui kaotas masina üle kontrolli ning põrkas Ladaga kokku.

Avarii Kahala külas (Tiina Kõrtsini)


„Möödasõit on liikluses üks ohtlikumaid manöövreid ja kui see otsustatakse ette võtta, tuleb möödasõit planeerida ja ajastada täie tähelepanuga. Valesti valitud kiiruse, agressiivse sõidustiili ja hoolimatuse kõrval põhjustavad sageli õnnetusi just läbikaalumata möödasõidud. Neid tehakse veendumata, kas see on ikka turvaline. Näiteks möödutakse korraga mitmest sõidukist või autost, mis juba niigi kiirust ületab ning loodetakse pimesi, et kurvi või mäenuki tagant ei tule kedagi vastu,“ rääkis avariipolitseinik.

Politsei veendus, et mõlemad autojuhid olid kained. Õnnetuse täpsemad üksikasjad selgitatakse edasises menetluses.

Avarii Kahala külas (Tiina Kõrtsini)

Jaga artiklit

24 kommentaari

  /   19:08, 9. sept 2018
Tuleb keelustada välismaa autod jäävad ainult žigulid nemad rammivad ainult žaparotžetseid, aga kuna viimaseid ei ole jäävad avariid ära. Loogiline ju

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis