Foto: Lieutenants Loft / Youtube
Toimetas Greete Kõrvits 7. september 2018 18:37
Miljardärist ettevõtja ja Tesla juht Elon Musk rääkis Ameerika raadiosaates eri teemadel mitu tundi. Muu hulgas jagas ärimees saatejuhiga kanepipläru.

„Ma ei ole regulaarne kanepisuitsetaja,“ ütles Musk koomik Joe Rogani saate-eetris. „Ma tegelikult ei tunne mingit mõju... Ma ei leia, et see produktiivsusele eriti kasulik oleks.“

Pläru, mis Rogani sõnul oli keeratud kanepist ja tubakalehtedest, on California osariigis, kus saadet salvestatakse, täiesti legaalne. Rogan küsis Muskilt, kas selliste trikkide peale võivad mõned inimesed nagu investorid ka pahaseks saada? Musk kehitas selle peale õlgu. Ta võttis koos Roganiga ka viskit.

Viimati kaotas Musk suure hulga investoreid, kui sõimas üht Tai koopasse lõksu jäänud lapsi päästnud sukeldujat pedofiiliks.

Kui The Guardian üritas Muskilt seoses kanepisuitsetamisega kommentaari saada, vastas ta vaid: „Guardian on maailma kõige võimatum ajaleht.“ Hiljem oli ta nõus täpsustama, et Tesla töötajad tööpostil suisa narkojoobes olla ei tohi, ent kui neil on jääknähud varasemast suitsetamisest või alkoholi tarbimisest, siis senikaua kuni need jäävad alla lubatud piiri, ei juhtu midagi.