Maailm

POLITSEI TUBLI TÖÖ: 48 aasta tagune mõrvamüsteerium on lahenemas (21)

Aadu Hiietamm, 7. september 2018 12:16
Kolmeaastane Cheryl Grimmer jäi kadunuks 12. jaanuaril 1970.Foto: Caters/Scanpix
Austraalias Uus-Lõuna Walesis osariigis kadus 1970. aasta 12. jaanuaril keset päeva Wollongongi linna plaažilt kolmeaastane Cheryl Grimmer. Tüdruk viibis seal koos ema ja kolme vennaga, kuid oli jäänud hetkeks üksi ranna duširuumi ette. Nüüdseks on politsei vahistanud mõrvas kahtlustatuna 64aastase mehe. Kohtuprotsess peaks algama tuleval kevadel, vahendab BBC. 

Tüdruku otsingud jäid pärast tema kadumist pikaks ajaks tulemusteta. 2011. aastal alustas Austraalia politsei uut uurimist ning 2016. aasta detsembris raporteerisid uurijad läbimurdest.

Arstide sõnul oli kahtlusalune neile enne Cheryli kadumist öelnud, et soovib tappa nii ennast kui ka teisi inimesi. 7. septembril kuulas Uus-Lõuna-Walesi kõrgem kohus kahtlusalust videosilla vahendusel. Mees väitis, et ta on süütu. Uurijad on siiski teist meelt.

Cheryli ema ja isa on tänaseks surnud ja nad ei saanudki teada, mis nende väikese tütrega juhtus. Cheryli vennad loodavad nüüd, et vähemalt nemad saavad tõe teada. Uurijad seevastu ei usu, et tüdruku surnukeha enam leitakse.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee