Toomas Edur koos Alena Shkatulaga balleti „Keres“ esietendusel Estonias. (Liis Reiman)

Eesti Rahvusballeti kunstiline juht Toomas Edur (49), kes mõne aasta eest läks lahku oma kauaaegsest abikaasast Age Oksast (48), ilmus esmakordselt avalikkuse ette oma uue kallima, Rahvusooper Estonia balletisolisti Alena Shkatulaga (33), vahendab Kroonika.

Paar väisas üheskoos EV100 muusikaprogrammi kuuluvat balletilavastust „Keres“. Edur ütleb: „Jah, me oleme elukaaslased, nii võib kirjutada küll.“

Alena on pärit Valgevenest, Minskist. Koos temaga saabus Tallinna ka tema abikaasa Aleksandr Kanapljov, kes tantsis samuti Estonias, kuid on tänaseks sealt lahkunud.

Refereeritud artikli täistekst Kroonikas.

Jaga artiklit

107 kommentaari

S
STATISIK  /   19:03, 8. sept 2018
Elu on näidanud vaatamata nende õelate van.a.mu.ttide heietamisele elu õnnelikumad paarid on ikkagi alates 20 aastat nooremate naistega , näiteks Tõnis Mägi 24 a noorem Kärt Johanson 2 last üle 20 aastat õnnelik kooselu, Mait Maltis 4 last, 25 aastat noorem Kristel ja seda nimekirja võib lõputult jätkata !
A
Abc  /   11:15, 8. sept 2018
Nendel vanade meeste noortel naistel on kõigil armuke ka kõrval olemas. Aga vana päss kujutab ette, et tal on noor ja truu naine, kes teda armastab:) Meestel on kõrge enesehinnang ning kujutatakse ette, et noorel ja tulisel naisel on pässi vaja millekski muuks kui staatuse tõstmiseks või raha pärast. Naiivsed ollakse veel vanad eas.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis