Eesti uudised

Pere pidi puudega lapsele abivahendi saamiseks ajakirjaniku mängu tooma (9)

LISA KOMMENTAAR

No 7. september 2018 12:37
ja mis siis sellest loost tegelikult paremaks muutus. Üks tegelane sai ajakirjaniku abil ja ähvardusel vajaliku masina kätte - palju õnne. Ülejäänud kaabivad ka edaspidi kintsu ja tore lugu jälle unustatud. Ajakirjanik on kõigist vahenditest ka ilmselt kõige leebem valik. Lähen parem oma puudega ära sauna.
Noh 7. september 2018 10:22
Nii see on ja nende abivahendite hinnad on ka hirmsasti laes.
ei usu 7. september 2018 11:46
Kui näiteks Keskerakond oleks sellest midagigi kuulnud , siis oleks see probleem minutitega lahendatud.
To ei udu 7. september 2018 20:52
Kui ükskõik milline poliitik viitsiks kuulata, siis Teistele 100 on kama hapupiimaga ja ahjukartul lihaga tähtsam, kui invaliidid ja hooldajate probleem.
Vana ratastooliinvaliid 7. september 2018 09:06
See ei ole mulle mingi uudis. Minusuguse abistamiseks jääb meie kodumaal isegi ajakirjanduse võimust napiks... Juba neljandat aastat ehitatakse minu koju invalifti...
Sul on juba 7. september 2018 20:55
Vedanud, sest linnas saada kodukohandamist, oli suvel kolm kuud võimalik avaldust esitada, millest viis õnneliku välja valitakse, kes seda saab. VAU VAU HURRAA.
Eestis keegi ei tee 7. september 2018 08:15
Midagi. Puudega inimesi ja nende hooldajaid tarbitakse aina sügavamale mulda. Tahaks juba karjuda. Delfi kommentaare lugedes on kogu meie ühiskond õõvastavalt õel. Pole ime, et niipalju küüditatud oli. Sest õeluses oleme me küll, maailma topis esimesed rasvaselt ja paksult. Kui lapsed, laps või mees, naine on kiiremas korras nõus oma lähedase magama panema, nagu koera. Siis ma ei tea kuhu me jõudnud oleme.
ab 7. september 2018 07:50
Millal küll need ska ametnikud minema lüüakse? Pole vist nädalatki kui nende saamatust ei tõestata!
To ab 7. september 2018 08:20
See ei olene ainult ska süü. Tuleb üles vaadata. Ministrid, riigikogu, isegi president on ammu ühiskonna haavatavaks osale näkku löönud. Sest kuidas meie riigis peab jooksma mööda ametnike ja asutusi, on enne kuulmata. Keegi ei küsi sellelt õnnetult hooldajale, kuidas sul läheb. Isegi mitte perearst.