Krimi

Möödunud ööpäeval hukkus liikluses inimene, viga sai kuus (1)

Toimetas Silja Ratt, 7. september 2018, 06:51
Kiirabi. politseiFoto: Teet Malsroos
Eelmise ööpäeva jooksul tabati üks narko- ja 12 alkoholi tarvitamistunnustega mootorsõiduki juhti.

Neljapäeval kella 11.20 ajal juhtus liiklusõnnetus Tallinnas Paldiski mnt ja Toompuiestee ristmikul, kus 61-aastane mees sooritas sõiduautoga Volvo S80 fooridega reguleeritud ristmikul parempööret Toompuiesteele ja põrkas kokku 49-aastase naisega, kes esialgsetel andmetel ületas sõiduteed fooridega reguleeritud ülekäigurajal. Jalakäija viidi Põhja-Eesti regionaalhaiglasse. Esialgsetel andmetel liikusid sõidukijuht ja jalakäija ristmikule, kui fooris põles roheline tuli. Täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Neljapäeval kella 17.10 paiku juhtus liiklusõnnetus Pärnus samaliigiliste teede Lembitu-Sulevi tn ristmikul, kus 10-aastane poiss juhtis jalgratast ja sõitis ette punast värvi sõiduautole Žiguli. Peale õnnetuse toimumist sõiduk lahkus ja poiss läks koju. Hiljem viis kiirabi poisi Pärnu haiglasse. Jalgrattur ei kasutanud turvavarustust ja tal puudus jalgrattajuhiluba.

Neljapäeval kell 20.58 ajal juhtus liiklusõnnetus Ida-Viru maakonnas Toila vallas Tallinna-Narva mnt 173. kilomeetril, kus 25-aastane mees juhtis sõiduautot BMW 318i ja sõitis põdrale otsasõidu vältimiseks vastassuunavööndisse, kus põrkas kokku vastu tuleva sõiduautoga Audi A6, mida juhtis 23-aastane naine. BMW juht, Audi juht ja Audis kaasreisijatena viibinud 17-aastane naine ja 31-aastane mees viidi Ida-Viru keskhaigla EMO-sse. 

Ärandatud sõidukid

Põhja prefektuur haldusalas ärandati hõbedane Toyota Avensis numbrimärgiga 152MGY (2006).

Täna kohtab liiklusjärelevalvet tegevat politseipatrulli suure tõenäosusega Risti-Virtsu-Kuivastu maanteel.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee