Seisukoht

Seisukoht | Tooge ka Maalile toidukott koju!

Katrin Helend-Aaviku, reporter, 6. september 2018, 17:24

8 KOMMENTAARI

n
naine/ 7. september 2018, 15:21
Jutt ju sellest ,et linnainimesed on mugavusteenuste puhul alati eelistatud.Maakas on nagu mingi teisejärguline inimene.Küll tema saab linna koperdada,aga linnainimesele ikka võiks tema õrna naba pärast kauba koju tuua.Tasuta bussid tehti,aga ikka neid liinepidi mis juba enne sõitsid.Kas te linnakad ka teate ,et on külasid ,kus veel busse ,poode ja arste mäletavad veel vaid väga vanad inimesed.Miks nemad vähem väärt on?Teil on ebamugav parkida,see on küll üks ütlemata tobe ettekääne.
a
August/ 7. september 2018, 14:12
Selline poekettide teenus on puhtakujuline tünn. Kui poes saab kaupa vastavalt värskusastmele ise valida siis kojukandesse pakitakse "parim enne ülehomme" kaubad. Kogu reklaamikampaania ongi seismajäänud kaubast lahtisaamiseks ja miks Maalil sellist vaja on. Ma lähen poodi, sirutan käe tagumisse riiulisse ja kojutellijad saavad esireast need, mis homme alla hinnatakse või prügikasti lennutatakse.
f
7. september 2018, 15:02
FreshGo-ga olen saanud eranditult kauba, mille parim enne on kaugemal kui seni mistahes poest ostetud kaubal. See oli mulle algusest peale üllatuseks, olen maikuust peale nende klient ja seni ei ole kordagi saanud kaupa, mille säilivusaeg või parim enne lõppemas oleks. Näiteks Maksimarketist olen tihti kohapealt saanud kauba, mille parim enne on järgmisel päeval - prillideta ei näe poes alati seda kuupäeva.
k
7. september 2018, 13:34
Ka linnainimestel võib olla probleeme kauba tassimisega, näiteks kui ei tohi tõsta üle 3 kg või kui on liikumisega raskused või kui on väga palju tööd või suur pere ja vaja näiteks palju piima jms. Pealegi ei ole enam nn kodulähedasi poode. Kui sul ei ole autot, siis on poekottide tassimine ikka väga tülikas. Elan elamurajoonis, kust lähima ostukeskuseni on ca 1,5 kg, sealt 10-kilose ostukotiga koju kõndida päris raske. Saan hästi aru, et maal oleks sellist teenust vaja, kuid kasutan seda ka linnas. Tartus ei ole paraku veel peale FreshGo ükski poekett kojuveoga alustanud. Taluturult saab kaupa tellida Tellitoit.ee abil - muide, nemad viivad kauba ka linna lähedale maale.
i
7. september 2018, 15:05
Imelik, mille eest mulle täiesti neutraalse jutu peale miinuseid laotakse? Et eaka inimesena ei jaksa poekotti tassida? Või et mul autot ei ole? No suur tänu, aga hea oleks teada, mis ma siis valesti ütlesin.
k
7. september 2018, 08:53
kui supermarketid jäävadki n.ö. käeulatusse, ei tähenda see veel, et tahaks sinna parkimiskohta otsima ja trügima minna.
pealegi on e-poes samlaadseid kaupu palju parem võrrelda, nii hinna kui enamasti ka kõige muu poolest..
v
Vägagi/ 6. september 2018, 20:06
kuluks marjaks ära, aga arvatavasti ei tule see teenus kuigi odav,kahjuks jääb ära.
j
just nimelt/ 7. september 2018, 14:45
mis see teenus maksma läheks?

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee