Riho Terras. (Martin Ahven)

„Mul on häbi, et sellised inimesed olemas on, aga süüdi on major Metsavas ise,” rääkis kaitseväe juhataja Riho Terras Postimehe otsestuudios.

Ta kinnitas intervjuus Vilja Kiislerile, et pole viimase riigireetmsijuhtumi tõttu mõelnud tagasiastumisele. „Riik tahab kaitsmist, reeturid tuleb kinni püüda.”

„Mitte ükski märk tema tegevteenistusest ei andnud märku et tegemist on riigireeturiga,” rääkis Terras ning arvas, et arvatavasti ei oska ka major Metsavas ise öelda, miks ta riigireetmise teele läks. „Tegemist on harukordselt kahepalgelise inimesega."

Terras tuletas meelde, et reetureid on nii eestlasi kui venelasi. „Simm ja Puusepp olid puhtad eestlased, Dressen ja Metsavas venelased.”

Jaga artiklit

38 kommentaari

K
kahepalgeline  /   18:38, 7. sept 2018
paljastatud reeturi kohta ei saa nii öelda, et oli kahepalgeline- tegi aastaid tööd ja kukkus siis vahele. Küsimus on hoopis selles, kas ta oli hea, või halb konspiraator. Lõppkokkuvõttes ilmselt halb, aga oma ametipulgale jõudmise hetkeks ilmselt päris hea. Siit edasi küsimus, kas kaadripoliitika ja kontroll on hea, või halb- ilmselt halb! Kellegi järelvalve ja töö ilmselt hea!
Jõudu tööle!
E
eu  /   16:13, 7. sept 2018
Terras, tasuks ise peeglisse vaadata ennem, kui kahepalgelisusest udu hakkate ajama!
Kas Kaitseväes on kohta inimesele, kes tegeleb salajases templirüütlite liikumises??
Samas oli ka kunagi Tapal Kaitseväes ülemus, kes oli oma koolituse saanud Iisraeli sõjaväes. Kas ka selliseid saab täiel määral usaldada? Sellest oli ka Ekspressis kirjutis.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis