Weekend (Jörgen Norkroos)

"Mulle lubati, et poisid ei tarbi alkoholi ega suitseta, on tublid, karsked ja toredad. Nad jõudsid siin olla tunni, kui Jägermeistril lendas kork ja õu oli täis karjumist, lapselikku rõõmu vabanemisest," kirjutab oma blogis pärnakas, kes Weekendi ajal noortele majutust pakkus.

"Õnneks algas Weekend, lärmavad ja ennast meheks joonud pojud lõid tukad püsti, ennast lille ja panid ranna poole ajama. Ja siis ma arvasin oma lihtsameelsuses, et ma võin magama minna... Aga nad tulid ju rannast tagasi ka. Kaasas mitmekordne joove, topelt härga, karjaga sõpru ja lärmakaid tüdrukuid," lisab ta.

Loe blogist, mis pärast Weekendilt naasmist edasi sai.

Jaga artiklit

18 kommentaari

J
jj  /   13:31, 7. sept 2018
kui tegeled majutusega, siis tuleb see registreerida ja maksud saadud tulult maksta. Aga selline suur rahvakogumine ei toimu iga päev ja veidi kommiraha tahaks ju teenida mõnikord. Eks peadki siis leppima läbustajatega, kes ei tunginud su koju vägivaldselt. Asi muutus koledaks, aga elasid üle. Ehkki see oli alandus sinule ja su kodule. Ükskõik, mida noortekambad ka lubavad, oota kõige halvemat. Õnn, et seekord keegi seal ära ei surnuid ja kriminaalset vägivalda ei toimunud.
K
Kulp  /   10:15, 7. sept 2018
Ärge halage siin, vanad peerud. Elu ongi vaja elada - kuniks noorust.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis