Maailm

ÕÕVASTAV: armukade võõrasema organiseeris üheksa-aastase tüdruku grupivägistamise ja mõrva (13)

Toimetas Aadu Hiietamm, 7. september 2018, 08:01
PROTEST: Inimesed reageerivad Indias seksuaalkuritegudele meeleavaldustega, millel nõutakse süüdlastele karmi karistust.Foto: Reuters/Scanpix
Indias Jammu ja Kashmiri osariigis Uri väikelinnas vägistasid neli noort meest võõrasema tellimusel üheksa-aastase tüdruku, torkasid tal silmad välja, lõid kirvega pähe ja valasid laiba happega üle, vahendab agentuur AFP. 

Kõik see toimus tüdruku armukadeda võõrasema tellimusel. 36aastasele Fahmeedale ei meeldinud, et tema mees peab oma teise naisega saadud üheksa-aastast tütart lemmiklapseks. Ta meelitas 24. augustil tüdruku metsa ja lasi ta seal oma 14aastasel pojal Sahilil, selle 14- ja 19aastasel sõbral ja veel ühel 28aastasel mehel vägistada. Seejärel kägistas võõrasema tüdruku surnuks. Kaasosalised torkasid laibal silmad välja ja lõid pea kirvega puruks. Surnukeha valati happega üle, kaeti okstega ning jäeti metsa.

Tüdruku isa informeeris politseid koheselt lapse kadumisest. Tüdruku surnukeha leiti teisipäeval. Kolmapäeval teatas kohaliku politsei esindaja, et kõik kahtlusalused on süü üles tunnistanud ja ootavad oma saatust eeluurimisvanglas.

Värske kuritegu kinnitab taas, kui suures ohus tuleb tüdrukutel ja naistel Indias elada. Meediakontsern Thomson Reuters avaldas juunis uuringu tulemused, mille järgi on India naistele kõige ohtlikum riik maailmas. Indiale järgnevad ohtlikkuselt Afganistan ja Süüria.

13 KOMMENTAARI

k
kai 12. september 2018, 09:27
INDIA on nii õudne maa, kus viimaste teadete põhjal tapetakse tüdrukuid aina rohkem. Nende elu on nii primitiimne ja seadused on ka kehvakesed, et lapsi kaitsta. Ime ka , et naisi on aina vähem ja mehed hakkavad olude sunnil geideks.
J
!!! 7. september 2018, 12:19
Ja öelge nüüd veel, et kõik naised on head ja et kõik mehed on s e a d!
Loe kõiki (13)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee