2
fotot

Bravuuritar Anu Saagim andis Soome raadioveteranidele Viru hotellis intervjuu, milles ta näugus sensuaalselt ning rääkis, millises seisus on tema armuelu pärast lahkuminekut disainer Ristomatti Ratiast.

Ilta-Sanomat märgib, et Anu oli intervjuud andes lustlikus tujus ning alustas esimest vastust kassi kombel näugudes.

"Kurnjäu," ütles Saagim ning lisas, et sel kombel tervitab ta hommikuti oma lähedasi, iseäranis mehi.

Juttu tuli Saagimi ja Soome telesaatejuhi Maria Veitola konfliktist. Kõik algas sellest, et Anu osales Veitola saates "Yökylässä Maria Veitola", kus teletäht ööbib kuulsuste kodus. Bravuuritar šokeeris saatejuhti, nimetades teda mitte apetiitseks naisterahvaks. Sama väidet kordas Saagim aasta hiljem Soome riigitelevisiooni otsesaates "Perjantai".

Saagim rääkis nüüd Radio Rocki saatejuhtidele, kes Viru hotellist otsešõud tegid, et teda oli kutsutud saatesse "Enbuske, Veitola & Salminen" oma nime puhastama, kuid ta oli veendunud, et sellest kujuneb Veitola kättemaksuaktsioon. Sestap nõudis Anu enda sõnul saates osalemise eest "üüratu summa". Talle nõustuti hüvitama vaid sõidukulud ja muud nipet näpet.  Seega ei osalenud ta telešõus.

(Tiina Kõrtsini)

Kui jutt pöördus Saagimi armuelule ning temalt küsiti, kas tal on praegu mõni mees, kõlas vastuseks naerune "mjäu". "Mul on mitu meest, aga armukesed meeldivad mulle rohkem," pistis bravuuritar, ise kelmikalt naerdes. Saagim lisas, et suure auto või kopsaka tengelpungaga pole mõtet teda võluma tulla. Kuid üks kriteerium on selge: mees peab Anust noorem olema.

"No vaata mind! Kas sa kujutad ette, et ma võiksin omavanuse mehega olla?" prahvatas Saagim. 

Tegu oli Radio Rock humoorika hommikusaate programmiga. 

Jaga artiklit

43 kommentaari

T
tõsinemees  /   16:11, 7. sept 2018
ei koer kombeid jäta kui oled suure tahtmisega seda ei pea kuulutama terves maailmaas
L
Läbipaistev  /   21:59, 6. sept 2018
Labasuse taha peidab enda läbikukkumisi.
Selle artikli kommentaarid on eelmodereeritud ja seega ei ilmu kohe pärast saatmist.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis