Ei usu, et meie omad ta tabasid, need ju sellised lillelapsed, ei tule isegi kambaga selle peale, et vene rahvusest endiste punaste poeg võiks mitteusaldusväärne olla. Ju asi tuli ikka liitlaste kaudu välja..
Eestlane on terve elu oma riiki müünud, alul Nõukogude Liit, siis Euroopa liit nüüd hakkavad olmasolevat lagundama inimestega kelle pool peaks kaitset leidma osutavad hoopis reeturiteks ja Kapo ja J. Luiged lihtsalt ei näe ega kuule midagi enne kui ju hilja ---kõik juba teavad teispool piiri mis meil on ja ei ole !
valimised tulekul, ja KaPo-l vesi ahjus-ei avastatud Danske panga rahapesu?!?!?!nüüd oli vaja lihtsalt näidata,et nad "ikka töötavad"..:p leiti keegi,kes vale põõsa all kükitas või polnud nõus vabatahtlikult teatud ametikohalt tagasi astuma...:p ..kardetakse EKREt nagu tuld...:p ,lubati ju reformida seda va sisteemi...:p
Kolonel Palm on selle tegelase suur pundikas ja kiitis igati venelasi ja vene keelt Kaitseväes. Julk ütles ka ise välja, et tal on ohvitseride seas palju venelastest väga tublisid kamraade. Kinni võeti ainult tema.
Nalja number ja paras tsirkus ! Juba eelmiste riigireetjate simm jne . on ju ammugi riik maha müüdud, nüüd metsavas alles 5 aastat hiljem alles avastati ---mis siin enam heietada ---eestil pole ju enam midagi varjata piiri taga !
Kui Kohver viidi üle idapiiri ja otse idanaabri pealinna, siis tekkis probleem. Tolleaegne valitsusjuht Rõivas ja siseminister Pevkur panid kummikud jalga ning sõitsid helikopteriga idapiirile. Eelnevad 17 aastat, kui võimul oli Reformierakond, toimus suht vabalt ja samuti maksuvabalt, piiriülene kauplemine. Kes nüüd ametist tagasi astub sellise kahju ja häbi pärast, et 5 aastat sai pätt tegutseda? Kui keegi ei astu, siis on kapo maine juba täiesti olematu. Järjekordselt suur häbi. Kuidas suudab Eesti Riik puhtaks oma maine saada - üks jama ajab teist taga. RE sulid rahapesus Danske pangas nüüd otsa riigireetmised, oh Jumal küll, mis toimub me riigis?
mis see nimi siin loeb kas lauristin, anvelt, kingissep, karotamm, vares ja säre pole eesti nimed? sommidel siis bäckman. kas kuperjanov on eesti nimi? mitte nimi ei riku meest st inimest vaid inimene nime, sundides, sotsiaalne surve, nime muutma tekitab lihtsalt veel ühe riskifaktori.
kuidas sööta ette luurajat vastase struktuuri, pikk perspektiiv: - vali inimene, sobiva mõtlemisega ja sama sobiva minevikuga so perekond päritolu - õpeta, koolita, kujunda, paiguta sobivale kohale, kontrolli (if then) võimalus alustada siin vastumängu - lase vastasel astuda lõksu nö honeypot läbi tausta, kuidagi värvata (if then) võimalus alustada siin vastumängu - vahista, suur kill-kõll, menetle, mõista süüdi - oota ... oota ... tõsta panuseid seotud agendil, vanemal, nõrgema tervisega lase haigestuda võib olla surra (vähemalt väliselt) mata kinnises kirstus nimetusse hauda, oota ... võimalus et näkkab, vahetatakse välja. sinu agent tutvub vastase vastuluure ja luurega mingil määral igaljuhul oled sa ju vastase ja tema liitlaste struktuuris olnud, oled tige ja kättemaksuhimuline. ... kui näkkab tööta uue isanda all umbes nagu Simm meil, mida kauem sind ei kasutata, seda suurem on tõenäosus, et triivid õigesse kohta ja siis teed topeltagenti antud arenduse eesmärk: - väljaelada kaotust ja soovmõtlemist - keerata käkki kui kodanik reeturi vastu - anda nõmedaid vandenõuideid NB: sündmust saab kasutada: - nö muude sündmuste varjamiseks täpsemalt varjutamiseks nö juba väljakäidid 30 ...ljardit jne. - valimiste ettevalmistamisel
on ju samasuguseid pooleestlasi ja hästi integreerunuid täis. seega on see ühendus juba ette eestivaenulik. neil pole avalikus programmis ka mitte midagi eestile kasulikku ega neile ei lähe eesti tulevik samuti korda.
sõja alaj on ka nn parimad patriodid maalt põgenenud.Kui palju eestlasi kunagi ära läks.Praegu on nad ju kõiik lugupeetud väliseestlased.Unustame ainult,et põgenesid siis,kui kodumaa neid väga vajas... Nii et jätaks rahvuse mängust välja....
ja tegeleb vaid liberaalide agenda kritiseerijatega aga vene agentidega ei ole kompetentsi või tahtmist või pole lubatud. Kes nüüd ametist tagasi astub sellise kahju ja häbi pärast, et 5 aastat sai pätt tegutseda? Kui keegi ei astu, siis on kapo maine juba täiesti olematu ja tegelegu siis oma lõuna eesti vanamemmedega kes multikultit kritiseerivad, igatahes suur häbi!
kui palju vaenlase agente meil riigikogus asju ajab, ega muidu ei vaadataks rahulikult pealt kuidas raha Lätti lihtsalt niisama voolab, ikka majanduse nõrgestamiseks.
"Ma võin kinnitada, tuginedes – ma ei ütle, missugustele – teatud andmetele, et meil on organiseeritud viies kolonn, umbes 5000 hästi organiseeritud ja väljaõpetatud noort meest, kes osalevad mitmesugustes laskeklubides, paintball'i klubides, jahiseltsides ja muudes sellistes. Kellel on brigadirid, kes käivad harjutamas küll Männiku karjääris ja muudes kohtades ja kes on mobiliseeritavad Eesti riigi vastu väga lühikese ajaga," teatas Helme Vikerraadio saates "Reporteritund". Selline oli kaks aastat tagasi Helme väide, mille peale Igor Kopõtin, kes on kirjutanud Metsavasest ka oma raamatus, et Helme on ise viies kolonn. Nüüd on ajalugu näidanud, et kus suitsu, seal tuld.
mis siin imestada spionaaz käib nii ühel kui teisel pool! Eks ta oli vene tippspioon nagu meie KOHVER! Selline spioonide elu ja selle valiku teevad nad ise! Aga ,et meie Herr. Terrasele ei mahutunud see lugu pähe ja ta oli sokis - no kuulge ,siis te töötasite küll vale kohapeal või ajate täiega pada ja otse EESTI TV-s!?
ollidemaal pestakse miljardeid Venemaalt tulnud musta raha. Keegi ei näe ega kuule. Samas pseudoarmee „spioon“ võeti pseudosaladustega vahele. Järjekordne riigi PR trikk.
meie juhid oleks nagu silmaklappidega --ei saa aru aastaid kestnud teise inimese kaksikelust ! Pedofiilia, raha kõrvale panemine, riigisaladuste kõrvalepanemine jne. Mis toimub ?
Enne kui slaavi verega indiviid ametisse saab on ta juba Stirlitsi tasemel koolituse läbinud-vaadake filmi Seitseteist kevadist hetke ja tajute venelaste lojaalsust.
Mu meelest on see täielikult KaPo lohakas töö! Kui mehel on isa endine NA ohvitser, siis peaks selline tegelane olema pidevalt kõrgendatud tähelepanu all! Tavalisele töömehele, kes läheb Venemaale tööd tegema tehakse küll väga põhjalik taustauuring, aga selline tegelane saab aastaid rahus toimetada - see ju täielik pläkk!
Mis vahetuskaup. Vend on ju Eesti kodanik, kõigepealt peaks siis kodakondsuse ära votma. Samas, selline isend peabki pika aja vanglaseinte vahel viibima.
Kas poisi ema oli siis ainuke eesti meelne perekonnas, et tal häbi on ? No ei usu , ajakirjanikele peab ikka sousti ajama. Kindlasti kogu Lasnamägi patsutab õlale ja lubab toetust , geroi ema ikkagi.
rida küsimusi: 1) Mida tehti 5 aastat, et keegi midagi ei märganud? 2) Kui satuti peale juba varem, siis miks ei vahistatud teda kohe siis? Nüüd näib nagu oleks spioonimine kiidetud heaks ja kui raha Putinilt jaotati omavahel, siis peaks neid spioone olema teisigi? 3) Kui mõne spiooni avastamiseks kulub 5...10 aastat, siis palju neid spioone praegu on, sest järgmine tuleb ilmsiks alles mõne aasta pärast? 4) Mis asi on üldse saladus, kui andmed nende suurtükkide kohta on teada vaenlasele juba ammu? 5) Mida on väärt meie sõjavägi, kui juba selle juhtkond kubised spioonidest, kes kohe kõik kavad vaenlasele maha müüvad?
Seal on nii et Eesti-meelseid ei usaldata, kuna nad on rahvuslikud ja siis tuleb võõraste hulgast valida.Ikka mõni võõras sisimas armastab ju oma riiki edasi
et kui on teada, et info jõudis sihtmärgini, kas siis peab meil ka seal vastu keegi spioneerima? Mingi keiss oli meil ju selline, et võimaldati saladusele ligipääs
mitte, kuid 90% neist kindlasti. Seda tagasihoidlikult öeldes. Ainus lahend ongi mitte lasta slaavi päritolu meestel või baabajaanadel pääseda meie juhtkondadesse. Tuleb kohe öelda, et oled slaavlane ning mine parem Venemaa sõjakooli, siis on meil vaenlane ette teada, mitte ei anna võimalust lüüa meid selja tagant.
Peastaabi major olla on siiski juba mingi positsioon. Aga et seda lihtsalt kaotada ning pikkadeks aastateks vanglasse sattumisega riskida? Huvitav, mis imeasju see Putin talle küll lubada võis? Näiteks riigireetur Herman Silmmile olevat GRU lubanud kindrlipaguneid. Nii et mehike rabas palehigis aastaid spioonitööd vaid kujutluse eest, et kuidas ta ühel päeval paraadi ajal Punase väljaku Mausoleumi tribüünil seisab. Kindralipagunid õlgadel ja kindralilampassid pükste peal ja ordenid rinnas. Kuigi reaalselt näeb ta neid sama vähe nagu oma kõrvu.
Peastaabi majoriks saigi ta tänu luuramisele. Ta on sündinud punane ju. Kõrgetel kohtadel istuvad reeturid aitasid tal sõjaväelist karjääri teha ja sokutasid Peastaapi. Tuleb vaadata, kelle allkirjad vastavatel käskkirjadel all on. Ka KAPO on kahtluse all, sest sellisesse ametisse ei tohiks ilma taustakontrollita üldse saadagi aga sellil on ju samahästi kui sirp ja vasar otsa ees.