Seisukoht

Seisukoht | Noortekampade rõngas (5)

Arvo Uustalu, ajakirjanik, 5. september 2018, 21:41
 
Eesti rahvas sai šoki, kui  kuulis, et Tallinnas terroriseerivad inimesi ohtlikud noortekambad, kelle hulgas on nii neide kui ka poisse. Selle peale aktiveerusid tuhanded ametnikud, kes mõistagi leidsid, et süüdi on teised ametnikud, kes noortega piisavalt tööd ei tee. Ärevusse aetud rahvas andis ühismeedias teada, et noortejõuke on nähtud ka Tartus ja Rakveres.

Eriti õudne lugu leidis aset just Rakveres. Turu lähedal elavat naist häirisid lärmavad ja vägijooke rüüpavad noorukid suvi läbi. Hädas oli ka bussijaam, kus humalaaurudes noored tegid bussiootajatele solvavaid märkusi ning ropendasid. Bussijaama töötajatel tuli nende pärast korduvalt paanikanuppu vajutada.

Jah, töö lastega võiks kohati ehk intensiivsem olla. Aga jumal hoidku, nüüd tuleb siis suure üllatusena välja, et meie ümber on pätte, joodikuid ja kaabakaid? Pärnus ja Türil saab kindlasti peksa ja peksupealinna tiitlile on kandideerinud koguni rahulik Haapsalu. Kääri-Eero tegutseb Põlva külje all ja väikeses Savernas rallitab ringi motorollerikamp.

Seega on vaja noortekampade vastase võitluse projekti?! No ei ole neid kampu rohkem kui varem on olnud, ja ei jää üheski riigis vanglad kunagi tühjaks. Las noored tülitavad vahel möödujaid, peaasi et rahulik oleks.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee