DenissMetsavas (ok.ru/DenissMetsavas)

Ajakirjanikel on õnnestunud kätte saada Deniss Metsavase ema Zinaida, kuid ta jäi oma vastustes napisõnaliseks. „Ma ei taha kellegagi praegu midagi arutada,“ ütles ta.

„Palun mõistke mind. Mul on raske rääkida oma pojast. Mul on häbi,“ lisas Zinaida lühikese vestluse lõpetuseks.

Jaga artiklit

42 kommentaari

E
eestlane  /   14:07, 6. sept 2018
Palju õnne Zinaida!
S
spioon  /   10:43, 6. sept 2018
Loen siinsei komme ja ei usu oma silm, kuidas lühinägelikud eestlased siunavad spiooni, kes spioneeris oma tegeliku maa ja rahva heaks. See ei tähenda kus ta sündis, kultuur ja kombed on ju venelase omad. Ta võis ju osata eestikeelt, ega siis sellepärast ta eestlaseks ei saa!
Siinsete kommijate meelest need eestlased kes on sündinud, elanud välismaal, valdavad aktsenditult sünnimaa keelt, peale oma emakeele, peavad endeid ikka eestlasteks ja elavad eesti kultuuri kommete kohaselt, on passis rahvuseks pandud sünnimaa rahvus või? Ei ole ju! Vaid vanemate järgi pannakse.
Eestlaste meelest on James Bondi emal ikka tohutult häbi, vaat kuipaljudes riikides ta spioneeris Inglismaa kasuks?
Milline KURJATEGIJA oli tegelikult Bond eestlaste arusaama järgi!
Kui palju on spiooni filme, mis kõigile meeldib, eriti spioonile kaasa elatakse, et spioon ikka oma ülesanded täidaks ja kangelasena naaseks terve ja õnnelikuna.
MIS SIIS DENISS METSAVASE TEISTSUGUNE ON, SPIOON, NAGU SPIOON IKKA? Et seda mõned eestlased aru ei saa, näitab nende "tarkust"

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis