Kooli ABC | Sisuturundus

Rohujuur – sama puhtad maitsed kui vanaema pannkoogid!  

Rohujuur, 7. september 2018, 10:38
Kesklinnas kõrguvate suurte majade ja kitsaste tänavate värviks võib kindlasti pidada pisikest ökokohvik-pood Rohujuurt Lembitu tänaval. Kohvik ise on hubane ning meeldivalt sooja atmosfääriga, mis sulatab ka südatalvel kinnasteta käed ja südame. Kliendid peavad Rohujuure kohviku parimaks väärtuseks suussulavaid täidlaseid saiakesi ja pirukaid, mille valmistamisel pole toorainega kokku hoitud. Kui on lihapirukas, siis on liha koos pirukaga, mitte vastupidi. Kui aga kaneelipirukas, siis külluslik ja värviline. Tõeline maitseelamus!

Igapäevaselt on menüüs valida tummise päevasupi ning mõnusalt toeka prae vahel. Loomulikult mõeldakse ka taimetoitlastele. Reeglina on üks toitudest just neile mõeldud. Lisaks soojale toidule on igapäevaselt erinevaid salateid, maitsevõid ja loomulikult ka koogilett alati head-paremat täis. Alustades meekoogi ja Napoleoni koogilõikudega, lõpetades muffiniampsudega. Igaühele midagi meelepärast!

Kesklinna Rohujuur on nagu pisike kaubamaja - oma igapäevased juurvilja-, salati- ja piimatoodete ostud saab teha kiiresti ja mugavalt meie poes. See osakond on kõigile, kes hindavad värskust, kiiret poeskäiku ja optimaalset sortimenti. Lihtne, pisike, aga kõik vajalik ühest kohast! Mõeldud on ka pere kõige lemmikumatele ja pisematele sõpradele – koertele ja kassidele. Ega nemadki vähem tähtsad pole, seega leiab iga loomaomanik oma sõbrale parimaid palasid just poe poolelt.

Kui tavalised jaekaupluste tordid, koogid, pirukad ja salatid on teid ära tüüdanud või pole veel oma kõige lemmikumat pagarikoda leidnud, siis tasub kindlasti tulla Rohujuurde külla. Seal antakse parim, et külastaja maitseelamus oleks müstiliselt hea.

Kui korra proovid, siis veel juurde soovid!

Kvaliteet gurmaanidele!

Kohvik Rohujuur asub Tallinna kesklinnas aadressil Lembitu 8. Vaata täpsemalt SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee