Eesti uudised

Danske Bank lõpetab Eestis suhted 21 000 kliendiga (8)

Ärileht / Ohtuleht.ee, 5. september 2018, 11:26
Danske BankFoto: Priit Simson / Ekspress Meedia
Danske Bank jätkab Eestis Põhjamaade klientidega, ütles panga kommunikatsioonijuht Tõnu Talinurm Ärilehele.

Eesti majandus on avatud ja siin tegutseb arvestaval hulgal rahvusvahelisi ettevõtteid, mille mõju Eesti majandusele on väga oluline,“ märkis ta. Näeme oma sihtrühmana kõiki Põhjamaades tegutsevaid ettevõtteid, kellel on majandustegevus Eestis ja kes vajavad selleks finantsteenuseid.“

Valitud strateegiast tulenevalt lõpetab pank järk-järgult kliendisuhted kohalike era- ja äriklientidega. Hetkel on Danske Banki kohaliku panganduse üksuses ligikaudu 21 000 klienti.

Refereeritud artikli täistekst Ärilehes.

Danske Bank kirjutab ka enda veebilehel, et on muutnud strateegiat ja keskendub edaspidi Eestis, Lätis ja Leedus ainult oma Põhjamaade äriklientide ja rahvusvaheliste korporatsioonide teenindamisele. Valitud strateegiast tulenevalt ei sõlmita kohalike klientidega uusi teenuselepinguid ja igapäevaste pangateenuste osutamise planeerime lõpetada järk-järgult 2018a. jooksul.
 
Danske Bank keskendub Balti riikides edaspidi Põhjamaade äriklientide ja rahvusvaheliste korporatsioonide teenindamisele. Muudatused on seotud strateegilise otsusega viia panga siinne äritegevus kooskõlla grupi strateegiaga ning need muudatused puudutavad kliendisuhteid kohalike äriklientide ja eraisikutega.

Samal teemal

19. september 2018, 09:50
Danske Banki juht astub panga Eesti haru rahapesu tõttu tagasi
3. september 2018, 22:45
Danske Banki Eesti harust käis läbi 30 miljardit dollarit Vene raha
29. august 2018, 07:11
Räpaste miljardite jälil. Kuidas Danskes raha pesti?
13. august 2018, 20:06
PAANIKAS KLIENT: Danske pank sulges kõik pangakaardid. Mis toimub?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee