Danske Bank (Priit Simson / Ekspress Meedia)

Danske Bank jätkab Eestis Põhjamaade klientidega, ütles panga kommunikatsioonijuht Tõnu Talinurm Ärilehele.

Eesti majandus on avatud ja siin tegutseb arvestaval hulgal rahvusvahelisi ettevõtteid, mille mõju Eesti majandusele on väga oluline,“ märkis ta. Näeme oma sihtrühmana kõiki Põhjamaades tegutsevaid ettevõtteid, kellel on majandustegevus Eestis ja kes vajavad selleks finantsteenuseid.“

Valitud strateegiast tulenevalt lõpetab pank järk-järgult kliendisuhted kohalike era- ja äriklientidega. Hetkel on Danske Banki kohaliku panganduse üksuses ligikaudu 21 000 klienti.

Refereeritud artikli täistekst Ärilehes.

Danske Bank kirjutab ka enda veebilehel, et on muutnud strateegiat ja keskendub edaspidi Eestis, Lätis ja Leedus ainult oma Põhjamaade äriklientide ja rahvusvaheliste korporatsioonide teenindamisele. Valitud strateegiast tulenevalt ei sõlmita kohalike klientidega uusi teenuselepinguid ja igapäevaste pangateenuste osutamise planeerime lõpetada järk-järgult 2018a. jooksul.
 
Danske Bank keskendub Balti riikides edaspidi Põhjamaade äriklientide ja rahvusvaheliste korporatsioonide teenindamisele. Muudatused on seotud strateegilise otsusega viia panga siinne äritegevus kooskõlla grupi strateegiaga ning need muudatused puudutavad kliendisuhteid kohalike äriklientide ja eraisikutega.

Jaga artiklit

9 kommentaari

S
saatuslikuks  /   11:04, 6. sept 2018
sai nulltootlikusega pensionifondi puudumine.
R
Room  /   10:54, 6. sept 2018
Huvitav, mis saab nüüd Luminorist? Pidid ju Nordea ja Danske ühinema Luminoriks ja see protsess käib! Kuidas saab nüüd üks ühineja ajada oma isiklikku poliitikat? Või lükkab nüüd Nordea uute faktide ilmsikstulekul vigase pruudi tagasi. Kui Danskele tulevad sanktsioonid, siis tabaksid need ka ühinenud Nordeat.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis