Foto: Reuters/Scanpix
Ohtuleht.ee 5. september 2018 09:52
Elon Musk on varasemast raevukamaltki jätkanud rünnakut briti sukelduja vastu, kes aitas juulis 12 Tai poissi vee alla jäänud koopast päästa. 

Kosmosevisionäär ja Tesla boss on varem nimetanud 63aastast Vernon Unsworthi pedokutiks. Hiljem palus Musk oma sõnade eest vabandust ning kustutas selleteemalised Twitteri sissekanded.

Nüüd aga on miljardär kõmulise teema taas üles võtnud. Buzzfeed News avaldas meilid, kus Musk nimetas Unsworthi lapsevägistajaks. 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Gulf Daily News (@gdnonline) on

"Helista Tais tuttavatele inimestele, uuri välja, mis tegelikult toimub, ja lõpeta lapsevägistajate kaitsmine, you fucking asshole," tulistas Musk. Tema sõnul on Unsworth vana vallaline inglise mees, kes on Tais 30-40 aastat reisinud ja elanud - "peamiselt Pattaya Beachil, kuni ta kolis Chiang Raisse lapspruudi nimel, kes oli toona umbes 12aastane."

Musk lisas: "Ma loodan, et see raisk kaebab mu kohtusse."

Briti sukelduja on Muski väiteid eitanud. Tal on praegu 40aastane tailannast sõbratar, kellega ta on kurameerinud seitse aastat. 

Muski ja Unsworthi dispuut sai alguse juulis, kui Unsworth oli avalikult kritiseerinud Tesla ninamehe pakkumist ehitada poiste päästmiseks lapsesuurune miniallveelaev. 

Unsworth oli käskinud Muskil pista oma allveelaev sinna, kuhu päike ei paista, ning nimetas rahajõmmi pakkumist PR-etteasteks, mis ei saaks reaalselt toimida.