Kommentaar

Igor Gräzin | Integratsioon vajab reformi: Tallinn Eestisse

Igor Gräzin, Reformierakond, 4. september 2018 21:36

10 KOMMENTAARI

I
Kalle Mälberg/ 9. september 2018 08:44
Igor, väike täpsustus- setod olid Pihkva kubermangus kuni Jaan Poska Ajutise valitsuse komissariks saamiseni. Alles Tartu rahu tõmbas piiri Irboska taha, Isegi täna on Petsorski rajooni ja Pihkva rajooni piir ühildatav vana Eesti Vabariigi piiriga. Ja veel üks hästi varjatud saladus- Tartu rahu piir kehtib? kus? Salo saarest Piirisaareni Lämmijärvel. Euroopa ainus põlispiir!
o
oioi/ 5. september 2018 16:29
Probleem algab ikka inimeste sisemisest kultuuri tasemest, kas inimese sees on paigas eetilised väärtused. Ülejäänud suhted ja suhtlusümrusesse on vaid inimeste sisemaailma peegeldus keskkonda, kus ta elab. Huvitav näide oli presidendi visiidist Kreekasse sellel aastal, kus kodueestlased tegelesid üksteisega. Aeti omi asju ja need eestlased, keda kutsuti ka vastuvõtule, olid nagu kontvõõrad omade keskel. Kurb, kuid iga külaline, nii oma suvekodus, uues kodus, teispool Eestit või mujal maailmas, peaks olema avatud kohaliku elu edasi arendamisel, mitte iseenda ego teostamisel ükskõik kus elades.
p
piff/ 5. september 2018 13:05
Elagu vana hea Liivimaa! Tegelikult on kurb, et seal toimub juba nö integratsioon.
k
ka/ 5. september 2018 11:01
Arvan,et üks libe suuga tegelane,tahab olla siin ja seal.
Peamine,et valimistel ikka hääli saab.
e
eakas eestlane/ 5. september 2018 10:11
Ma loodan, et ta teab kus on kasulikum.
e
ee/ 5. september 2018 09:06
Mis mul setudest, kes pole eestlasedki?
t
Toomas/ 5. september 2018 08:36
Igoril on õigus nagu tavaliselt ikka. Ainult ma ei mõista, miks ta istub Reformierakonnas. Ajudega eestimeelse mehe koht oleks ju tõeliselt rahvuslikus erakonnas! Aga ju ta teab, kus hetkel kasulikum on ... Kahju!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee