Maailm

Iisraeli rahvusringhääling vabandas, et raadios Wagneri muusikat lasi (4)

LISA KOMMENTAAR

Uunu 5. september 2018 22:45
Kõigest kolm kommentaari? Kas keegi usub ka seda? Lähtudes rahvusest on kolmsada neist raudselt kustutatud. Moderaator pane pih-ku.
huvitav 5. september 2018 13:30
kuidas on iisraelis lood ferenc lehari vaenamisega? tema operett "lõbus lesk" oli hitleri üks lemmikteoseid. tema juudist abikaasa pääses holokaustist. või on mugavam wagnerit kottida? :D
!!! 4. september 2018 21:25
Järgmiseks tuleb ära keelustada ahest ka Shakespeare. Tema looming. sest ta on kirjutanud teose "Veneetsia kaupmees", kus on üheks oluliseks tegelaseks äärmiselt vatikuna kujutatud juudupäritolu liigkasuvõtja vist keegi Shylocki nimeline. Ka maaimakuulsa kirjaniku Saint Exupery ühes varajase loomeerioodi jutustuses kirjutab ta mingist juudi rahvusest vanakraamikaupmehest vägagi lugupidamatult.
Muuseas, sionistide mõjuvõim on väga suur. Paari aasta eest võis meediast lugeda, et Viini linnas ristiti ümber üks kesklinna peatänavaid. See oli nimelt kunagise linnapea Karl Lügeri nimeline. Mehe, kes moderniseeris linna, rajas sinna veevärgi ning kanalisatsiooni ja organiseeris ühistranspordi. Aga ta oli antisemiit, mis on andestamatu kuritegu (tal oli linnapeana konflikte juutidest kaupmeeste ning pankuritega, kes ei tahtnud linna ümberehitustteks raha annetada, hiilisid maksudest kõrvale). Talle pandi süüks fašismi pooldamist. Kuigi tema linna juhtimise ajal, 1897 - 1910 nühkis noor Hitler alles koolipinki.. Aga see pisiasi sionistide nõusmisi ei vähendanud.
Ai-ai-ai 4. september 2018 20:43
No mida sa kostad? (Järgneb r6ve naer)