Valitsuserakondade fraktsioonide esindajad riigikogus ei näe põhjust Reformierakonda astunud Marko Mihkelsoni väliskomisjoni esimehe kohalt tagasi kutsumiseks.

"Kuna Mihkelson on juba pikemat aega "akna all" ehk sisuliselt opositsioonis ning olles väga hea välispoliitika asjatundja ning teades kuidas vajame välispoliitikas järjepidevust, ei näe põhjust, miks peaksime ta tagasi kutsuma," ütles ERR uudistele keskfraktsiooni juht Kersti Sarapuu.

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni juht Kalvi Kõva ütles, et see kui opositsiooni liige komisjoni juhib, ei ole midagi eriskummalist. 

Isamaa esimees Helir-Valdor Seeder ütles, et Mihkelsoni otsus liituda Reformierakonnaga ei muutnud opositsiooni ja koalitsiooni omavahelist proportsiooni parlamendis.

Jaga artiklit

3 kommentaari

  /   13:18, 5. sept 2018
Ilusad kingad!
H
Hm  /   17:09, 4. sept 2018
Loomulikult on antud persoon väga kõva spetsilist sõjaõhutamise teemal ja kuna sõda pole veel alanud, siis peab see kloun jätkama sõja õhutamist ja riiu kiskumist idanaabriga. Enamaks ta võimeline pole, hea et valimised lähedal, ssab õhu väheke puhtamaks. See on veel üks hea põhjus oravaid mitte valida.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis