Netta (AFP/Scanpix)

Saate „Su nägu kõlab tuttavalt“ kuldne hooaeg tõotab tuua ekraanile palju vingeid ja naljakaid esitusi. Nüüd on ka selge, kes hakkab 7. oktoobri avasaates keda kehastama. 

Juba oktoobris alustava hittsaate kohtunikelaua taha istuvad Tanja Mihhailova-Saar, Olav Osolin ja Andrus Vaarik. Saatejuhi rollis näeme televaatajate südamed võitnud Märt Avandit, kes on uue hooaja eel elevil. "Kuldne hooaeg… Jaa… Sellist, nii-öelda vilistlaste saadet pole meil ju varem olnud," sõnas Märt.

"Osalejate seltskond on tõeliselt värvikirev ja kõik on lubanud sel korral vinti veelgi rohkem üle võlli keerata. Seega, mul pole ausalt õrna aimugi, mis sel korral saama hakkab. Ma lähen lihtsalt lavale ja loodan, et selle meeletu okteti tempole vastu pean. Õnneks on Tanja mulle kohtunikelaua taga ikka oma sooja ja särava olekuga toeks. Lühidalt, olen sama põnevil kui kõik teisedki,“ kommenteeris Avandi.

Marta Laan – Netta

Lauri Liiv – Tarkan 

Liis Lemsalu – Sünne Valtri 

Saara Kadak – Liis Lemsalu 

Sepo Seeman - Günther 

Ott Lepland – Uudo Sepp 

Nele-Liis Vaiksoo – Jedward 

Tanel Padar – Billy Idol 

Jaga artiklit

9 kommentaari

M
Maie  /   13:16, 7. sept 2018
Ott oli väga hea parodeerija.Marta ei meeldinud .Eriti hea et Sepo ja Lauri osalevad.
J
Johhaidii  /   09:20, 7. sept 2018
Kas tõesti keegi asjalikum polnud nõus tulema, kui Ott Lepland? Ott oli üks igavamaid oma saates, milleks jälle ta saatesse kutsuti? Aga inimesi ainult mõnitada oskav Marta Laan on kindel kuju, kelle pärast ma seda saadet vaatama ei hakka. Aitas eelmisest hooajast küll!
Ülejäänud seltskond on päris hea valik!

Päevatoimetaja

Marvel Riik
Telefon 51993733
marvel.riik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis