California politsei tulistas endist "Kiirabihaigla" näitlejannat Vanessa Marquezt, kui nad olid tema heaolu kontrollima tulnud ning ta tõmbas välja õhupüstolilaadse relva. Naine sai surma.

Politsei sai väljakutse populaarses haiglasarjas aastatel 1994-1997 õde Wendy Goldmanit kehastanud Marqueze koju neljapäeval kell 14 paiku. Tema korteriomanik oli öelnud, et naisel on mingeid probleeme. Koos politseinikega sõitis väljakutsele kaasa vaimse tervise spetsialist, kirjutab New York Post.

"Nad hakkasid naisega suhtlema, ta muutus välja koostöötõrksaks ja relvastus selle kontakti ajal käsirelvaga, sihtis sellega politiseinikke ning politseinik tulistas teda," rääkis Los Angelese šerifi esindaja. Selgus, et tegu oli poolautomaatse püstoliga sarnaneva õhupüstoliga. 

Politseid oli varemgi Marqueze koju kutsutud. Šerifi esindaja sõnul paistsid endisel näitlejannal olevat sedapuhku krambid ning jäänud mulje, et ta on tõsise puudega.  

Tosin aastat tagasi osales selleks ajaks pankrotistunud Marquez ostusõltlaste reality-sarjas. Mullu oktoobris süüdistas näitlejanna endist sarjakaaslast George Clooneyt: too olevat aidanud teda "Kiirabihaiglast" välja puksida, kuna ta oli kurtnud seksuaalse ja rassilise ahistamise üle. Clooney väitis oma avalduses, et näitlejanna jutt ei vasta tõele. 

Jaga artiklit

4 kommentaari

P
puudega... politsei  /   16:50, 6. sept 2018
Ma mõtlesin, et krampides ja puudega inimesele kutsutakse kiirabi. Selgub, et hoopis maha lastakse. Kas me peaksime Eestis ka selleks valmis olema? Et kui epileptik saab vilkuvast reklaamist krambihoo, võib ta pikema jututa maha tappa? Naine ei olnud adekvaatne, võib-olla pidas ta oma korterisse tulnud võõraid hoopis röövliteks. Aga kohe surmanuhtlus?
S
Sheeple  /   12:27, 6. sept 2018
Militariseeritud politsei viib politsei riigini. Juhtumid kus politsei tulistas süütuid inimesi on lõpmatud.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis