Maailm

Iisraeli peaminister: palestiinlastest põgenikke ei ole üldse nii palju

USA peatas ÜRO heategevusameti toetamise, kuna see abistab palestiinlasi

Toimetas Greete Kõrvits, 3. september 2018 19:40

5 KOMMENTAARI

A
???/ 4. september 2018 05:03
Aga kas maksabki omaenda rahadega ülal pidada neid, kes on su vaenlased? Eks meenutage 11 septembri New Yorgi kaksiktornide ründamist. Kui hukkus tuhandeid ameerika tsiviilikuid. Ja kogu maailm oli leinas. Mida tegid sel ajal palestiinlase? Juubeldasid, pidasid suurt rahvapidu, lõidheast meelest tantsu ja tänasid Allahit, et see nii suurel teol korda lubas minna.
Teiseks, kogu too palestiina territoorium on stiihiline terrorismipesa. Kogu aeg, iga päev lendavad sealt isetehtud raketid Iisraeli ja slle elanike pihta. Kui Iisraelil kannatus katkeb ning mingi vastulöögi annab. Ja siis on muidugi terve maailm sellest nördimuses.
Kas maksabki USA-l selliseid ülal pidada? toetatakse ikka ooma sõpru, mitte aga vaenlasi. Nii on alati olnud ja see on loogiline.
t
Trumpil/ 4. september 2018 10:54
polegi sõpru. Miks on vaja Iisraeli toetada?
l
Lõpuks keegi kes hakkab / 3. september 2018 22:55
terroristide rahastamisse kaikaid kodarasse viskama!
h
Herz aus zucker/ 3. september 2018 22:19
"Pole meie asi teha poliitikat" ütles sakslane. Aga võibolla kui sa poliitikat ei taha teha, siis tullakse sinu koju ja tuuakse oma poliitika sulle kätte? Ja võibolla ameeriklased teavad seda ja seepärast teevadki palestiinlastele sellist "poliitikat". Üldse on moslemid selline kontingent, kellele loeb ainult üks poliitika - silm silma vastu, hammas hamba vastu. Minumeelest on selline "poliitika" siin hästi kohane.
o
3. september 2018 21:13
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
j
järelikult/ 4. september 2018 10:55
Trump on juutide käpa all.