Metsakutsu (Erlend Štaub)

Räppar Metsakutsu manisteb oma sotsiaalmeedialehel inimesi liikluses tähelepanelikum olema ja mitte autoroolis ninapidi telefonis istuma.

"Iga valgusfoori taga, kus ma täna autoga seisnud olen, on mu ümber olnud vähemalt 1 inimene rooli taga, kelle pilk on telefonis ja, kellel on enda arvates olemas täielik ülevaade tema ümber toimuvast, sest ta ju tõstab oma pilgu telefonist iga 5 sekundi tagant 1 sekundiks ja täpselt nii palju ongi vaja liikluses teada – 1 sekundit 6-st," kirjutab räppar.

Mehe sõnul on septembri esimene nädal liikluses selline, kus ülekäiguraja ääres ootav jalakäija on autojuhile täiesti märkamatu. Põhjuseks see, et inimesed on lihtsalt nutitelefoni kinnistunud. 

"Autoroolis on kõige tähtsam, number üks oluline asi see, et sa jõuad elusa ja tervena koju. Päris oluline on roolis äge välja ka näha, aga tähtsam on ikkagi tervena koju jõuda," manitseb mees. "Sina autoroolis, mina autoroolis, lapsed ülekäigurajal, paanikas emad, kes on 3 kuud suveunes maamajas raamatut lugenud ja eile avastanud, et septembri algus on käes – kõik tahavad koju jõuda. Võta hoog maha, lihtsalt võtagi sihilikult maha."

Jaga artiklit

1 kommentaar

T
Tõsi ka vä?  /   16:43, 5. sept 2018
Metsakutsu vist ei teagi, et kui ta peale pikka tööpäeva öösel ja magamata/puhkamata autorooli keerab, siis on ta juba ilmselt sellises väsimusseisundis, millega ei tohiks üldse rooli istuda. Maakeeli öeldes on need kõige tüüpilisemad "roolis magamajäämise" juhtumid. Kuiva statistika kombel ilmub aga lehes lakooniline teade - auto kaldus ootamatult vastasuunavööndisse ja põrkas kokku vastu sõitnud autoga, kus viibis neli inimest..

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis