Maailm

USKUMATU! Kümneaastane vägistas klassiväljasõidul kümneaastase (93)

Toimetas Aadu Hiietamm, 3. september 2018, 12:14
SÜNDMUSKOHT: Kröchlendorffi loss Brandenburgi liidumaal.  Vida Press
Berliini ühe põhikooli klassiväljasõidul vägistas kümneaastane poiss sama vana poisi, vahendab Bild Online.

Niisugune uskumatu lugu juhtus juba enne suvevaheaja algust, kuid sai avalikuks alles nüüd. Kokku osales väljasõidul Brandenburgi liidumaal asuvasse Kröchlendorffi lossi 38 poissi ja tüdrukut. Neid saatsid kolm õpetajat ja kasvataja. 

See loss on kuulus elamuspedagoogika poolest. Läheduses ei ole ühtki kauplust ja kino ning lapsed tegutsevad moto all: „Kaasõpilastest saab tiim“. 

Hilisemaks vägistajaks osutus 10aastane afgaan, kes ähvardas oma ohvrit juba päeval. Õhtu saabudes tegi ta ähvarduse teoks. Vägistajat abistasid 11aastane süürlane ja 11aastane afgaan, kes hoidsid 10aastast ohvrit kinni.

Õpetajad kuulsid juhtunust alles poolteist nädalat hiljem, kui ohvri sõber rääkis sellest kooli sotsiaaltöötajale. Kooli juhtkond informeeris kuuldust koheselt ka vanemaid ja politseid. Vägistaja ja tema abilised eemaldati koolist. Kui abilistel lubati uue õppeaasta algul jätkata kooliteed teises koolis, siis vägistaja saadetakse ilmselt mõnda Berliinis või Brandenburgi liidumaal asuvasse erikooli. Kohtulikult teda veel oma nooruse tõttu karistada ei saa.

Oma vanas klassis ei soovi õpinguid jätkata ka kannatanu, sest tal on lihtsalt häbi. Berliini koolisenaator Sandra Scheeres ütles, et ta juhtunust šokeeritud. Ta andis lubaduse, et kannatanud lapse ja tema vanemate toetamiseks tehakse kõik vajalik.

93 KOMMENTAARI

c
18. september 2018, 17:02
Cg
c
c1 4. september 2018, 13:08
pagulane välja asi vask .Oleks veel vana Aadu , kas või Honecker pukis poleks sellist pagualaste massi ega sellega kaasnevaid vägitamisi ja kuritegevust iialgi Sakamaal olnud.
Loe kõiki (93)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee