COOP | Sisuturundus

COOP hakkab klientidele taas autosid loosima 

COOP, 5. september 2018 10:59
Foto: ...
Coop hakkab alates septembrist taas oma kaupluste klientide vahel välja loosima uusi Volkswagen Passateid, mille iga kuu üks õnnelik võitja saab päriseks. Eesti kõigi aegade suurim autoloos algas 2016. aastal, kui loosimisse läks kokku 14 sõiduautot.

Coop Eesti turundusdirektori Andres Lemberi sõnul sai eelmine autoloos klientidelt sedavõrd positiivse tagasiside, et kampaaniat otsustati korrata. Seekordne autoloos on aga eelmisega võrreldes veelgi atraktiivsem. „Kui eelmine kord loosisime välja Volkswagen Golfe, siis sel korral on auhinnaks Volkswagen Passatid,“ lisas Lember.

Autoloosis osalemiseks piisab sellest, kui klient teeb Coopi kauplustes ühe kuu jooksul igapäevaseid oste vähemalt 50 euro eest ning kasutab ostes Coopi kliendikaarti, milleks on kas Säästukaart, Säästukaart Pluss või Coop Panga kaart. „Oluline on igal ostul kliendikaart registreerida, kuna see on võti loosis osalemiseks,“ rõhutas Lember. Juhul, kui ühe kuu jooksul koguneb oste kokku üle 100 euro, on võiduvõimalus kaks korda suurem, 150 euro korral kolm korda suurem jne,“ lisas Lember. Igal kuul toimub uus loosimine ja virtuaalsete loosipiletite arvestamine algab otsast peale.

Kliendi jaoks on loosis osalemine automaatne ehk kliendikaardi süsteem peab ise arvestust, kui palju virtuaalseid loosipileteid klient kuu jooksul on endale saanud. Eraldi füüsilisel kujul pileteid ei väljastata. „Oma piletite arvu ja kui palju järgmisest piletist puudu, saavad kliendid jooksvalt vaadata ostutšeki pealt,“ lisas Lember. Võidu korral on äärmiselt oluline, et kliendil on Säästukaardi andmebaasis õiged kontaktandmed, sest kui klienti pole võimalik kolme tööpäeva jooksul kätte saada, on korraldajal õigus välja loosida uus võitja.

Uued võiduautod on varustatud Business paketiga, mis tähendab autodel on lisaks tavavarustusele tagurduskaamera, võtmeta lukustus- ja käivitussüsteem, puuteekraaniga raadio, esimesed udutuled koos pöördetuledega, tumendatud klaasid jpm.

Esimene auto läheb septembrikuu ostude põhjal loosirattasse juba oktoobri alguses ning tulemustest informeeritakse avalikkust läbi meedia ning lisainfot leiab Coopi koduleheküljelt www.coop.ee/autoloos.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee