Kooli ABC | Sisuturundus

Oskus hästi masseerida võib hoida suhted püsivana 

Massaaz.ee, 3. september 2018, 14:19
Foto: Envato Elements
Massaažikursused ei ole vaid neile, kes tahavad massöörina tööle hakata. Omandades massaaži algteadmised, õpid ära midagi, millega teistele head teha.

„Kui kaasa tuleb õhtul koju ja kogu päevaraskus on näkku kirjutatud, võib kümme minutit peamassaaži imesid teha. Lambikesed silmades lähevad uuesti põlema. Nii saad teistele südamest head teha ning loomulikult püsivad suhted paremini. Kui suhted on head, on ka tervis hea,“ räägib Eesti Massaaži- ja Teraapiakooli direktor Martin Ilves.

Massaaži saab tema sõnul teha ka stressis töökaaslasele, ilma et situatsioon tunduks piinlik. „Paljud massaažid on tehtavad ka riideid seljast võtmata,“ toonitab Ilves.

Samuti võib Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolist leida rohkelt lühikursusi. „Meil on sobivat neile, kes tahavad toetada oma lapse arengut, õppida last ujutama (vesi annab lisaboonuse füüsilisele arengule) või spordimassaaži tegema (kui näiteks laps käib pidevalt treeningutel). Samuti õpetatakse, kuidas masseerida kaasat raseduse ajal, mil moel kuldses eas üksteist toetada ja ka seda, kuidas kassidele ja koertele massaaži teha,“ jutustab Ilves.

Samuti toob Martin Ilves välja, et viimasel ajal tunneb üha rohkem inimesi huvi massööriameti vastu. „See on jõukohane amet, mis annab võimaluse olla ümbritsevatele kasulik ja vajalik. Õppima tulevad need, kes on lõpetanud gümnaasiumi, kuid 30% on ka eelneva kõrgharidusega inimesi. Tegemist on ju eksootilise elukutsega, mille sisu tavaliselt ei teata,“ lausub Ilves.

Eesti Massaaži- ja Teraapiakool on riigi ainuke massööriõppele spetsialiseerunud akrediteeritud kutseõppeasutus. Vaata täpsemalt SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee