Eesti uudised

MMSi sõprade grupiga on liitunud ligemale sadakond meditsiinitöötajat (199)

LISA KOMMENTAAR

Peaks 5. september 2018 00:59
mainima, et maitse on sel kraamil kehv ja lõhn ei talu üldse kriitikat. Aga kuuri ma läbi tegin ja tervis on korras mis korras (enne ei olnud).
5. september 2018 07:08
järelikult liituvad iga päev veel ja veel selle imettegeva rohu grupi esindajatega ! Pessimistid hoidku siin kommimast parem eemale ja elagu õnnelikult edasi kuni surmatõbi kummitama ei hakka !
5. september 2018 07:13
maitset ja lõhna annab mahlaga maskeerida. ja päris hästi aitab.
Peter 5. september 2018 22:47
Puhtalt huvi pärast, mis siis enne viga oli? Kas ainult MMS oleks aidanud?
mis nõiajaht ometi toimub? 5. september 2018 00:55
mis lahti on? Kedamida see küsimus nii hirmsasti ärritab? Sõltuvust ei tekita,MITTE AINUMASTKI laipa pole ette näidata. Milles on asi? Iga selgelt mõtlev inimene saab aru, et asi ei ole puhas. Absoluutselt kõik ravimid on mürgised, mõned vähem, mõned rohkem. Kõik oleneb kogusest. Ka kuraare on võimas mürk. Ometi kasutatakse seda imeväikeses koguses meditsiinis. Või eestlasele armsam maomürk... Lihtsalt imestama paneb vale rõhuasetus ja tagakiusamine.
maisaru 4. september 2018 21:59
miks terve 25a naine peaks huvi tundma selle vastu või lastele andma lihtsalt desinfektseerimislahus
5. september 2018 07:11
kui su oma laps surmatõves on ---küll siis aru saad !
järelikult 4. september 2018 18:28
on asjal iva.Võimud ja peavoolumeedia koogutavad ravimifirmade poole.
mall 4. september 2018 17:20
Soovivad gruppi seestpoolt õõnestada.
no 5. september 2018 17:41
pigem on puuduliku haridusega
kahtlust pole 4. september 2018 12:27
MMS puhastab organismi ja pikendab tervelt elatud elu
vanasõna 3. september 2018 21:42
1. Uppuja haarab kas või õlekõrrestki kinni!
2. Lootus sureb viimasena!
Kui mu vanem vend lõpuks taipamatult perearstilt ning provintsi polikliinikust pealinna, tõeliste spetsialistid juurde saadeti, jäi neil seal üle vaid käsi laiutada. Hilja, peremeees! Vähi neljas staadium, siirded igal pool. Küsimus oli veel vaid selles, kui kaua veel vastu peab. Kui palju annab keemiaravi ajapikendust.
Aga nagu öeldud, inimene ikka loodab millelegi. Et äkki juhtub ime. Ja leidus igasuguseid imeravitsejaid, kes seda lootust juurde süstisid ning igasugust kahtlast kraami talle pähe määrisid. Muidugi mõista kalli raha eest. Ikkagi turumajandus. Ning teise hädalt tuleb ju kuidagi teenida. Ja arusaadavalt õppes kõik nii nagu lõppema pidigi, kõigi imeravimite kiuste.

Arne 3. september 2018 21:37
Kui inimene saab sellest abi, pole see kuradi irisejate asi mida ma sisse võtan. Ma ise kasutan
söögisoodat ja sidrunimahla koos profülaktikas. Nii kaal kui tervis on normis, vere ph on normis.
inimesel on niipaju mõistmist küll, et aru saada mis talle hea on. Apteegist lakmus paberil näed vere ph ära. Siis otsustad, kas pead vahet. MIND EI HUVITA MIDA KÕIKETEADJAD TARGAD-LOLLID SELLEST ARVAVAD.
teadmiseks 4. september 2018 08:55
Muidugi pole kellegi asi mida sina sisse võtad. Teiste asjaks muutub see siis, kui sa tänu igasugu jama sissejoomisele-söömisele oma tervise tuksi keerad ja siis hakkad haigekassa (kõigi teiste) raha eest oma alternatiivravi tagajärgi ravima. Siin ongi see point miks see sinu MMS on ka kõigi teiste asi.
4. september 2018 20:52
aga alkohoolikud ja nikotiinikud. miks sa nende vastu ei protesti. need ka mürgitavad ennast teadlikult. pole kuulnud, et mõni nikotiinik peaks oma kopsuvähiravi ise kinni maksma.
Arnele 4. september 2018 10:33
Missugune su vere pH ilma soodajoogita oli? See vahemik on ju väga väike, kui suurem kõrvalekalle on, siis on tegemist eluohtliku seisundiga ja vajab kiiret haiglaravi.
VERE pH-d REGULEERIVAD KOPSUD, NEERUD JA PUHVERSÜSTEEMID.
Proovi hinge kinni pidada - kohe ongi muutused vere pH-s ja võid ära minestada. Kui jälle hingama hakkad, kõik taastub.
Vere pH siiski kõigub vähesel määral, see pole mingi püsiv arv.
Uriin on happelisem siis, kui oled vähemvedelikku tarbinud ja see on kontsentreeritum. Aga ei midagi muud.
*
Enamik eluprotsesse saab elusorganismides ja seega ka inimorganismis normaalselt kulgeda üksnes suhteliselt kitsas pH vahemikus. Inimese vere ideaalseimaks pH tasemeks on 7,365. Sündides on vere pH aluselisem ja vananedes muutub happelisemaks. Kui vere pH muutub liiga happeliseks või aluseliseks, mõjutab see rakkude ainevahetuse aktiivsust, see omakorda kõiki eluprotsesse. Inimene sureb, kui pH tase langeb alla 6,8 või tõuseb üle 7,8, sest rakkude talitlus lakkab. WIKIPEDIA
väävel 4. september 2018 14:49
mina puhastan ennadt orgaanilise väävliga
Ja sinu organism ... 4. september 2018 17:23
... viib ka üleliigse väävli välja koos teiste ainetega. See on loomuilik protsess ja selleks on inimesel erituselundkond olemas.
Kui maks ja neerud on haiged, siis on hullem ja vajab meedikute abi, näiteks dialüüs.
Ajaloo huviline 3. september 2018 21:32
On usutud igasugustesse imeravimitesse. XIX saj keskpaiku arstisid meedikud süüfilist elavhõbeda auru sisse hingamisega. Mis on aga teatavati eriti mürgine. Rahvameditsiin oli aga hoopiski fantastiline. Mõnel puhul tuli juua uriini, teistel puhkudel teha jalavanni käärima läinud pellerisisuga. Veel mu vanaisa eakas õde soovitas kõrvapõletiku puhul "lõngaõli" kõrva valamist. Hlljem huvi tundes õnnestus selgitada, et lõngaõli on väävelhape. Seega, tervenemise asemel on karta pigem Hamleti isa saatust. Kõige fantastilisemast arstimise viisist kirjutas meie lauluisa, Võru arst Kreutzwald. Nimelt soovitanud neol aegadel mõned külatargad ravida hallatõbe ehk malaariat peksuga. Vemmeldada palavikuhoos haiget pihlakapuust vemmaldega, mille koorde on ristimärgid sisse lõigatud. Sest see pidavat haiget vaevava kurja Külmataadi minema peletama.
Samas, ma ei eita, et olen ka ise kogenud mõne rahvamediitsiini ravivõtte head efekti. Näiteks külmetuste või haavade ravi puhul. Aga muidugi mitte mõne pesuvahendi abil.
3. september 2018 20:42
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
!!! 3. september 2018 22:19
Mulle näib, et pigem on see ikka trollidoping.
kyss 3. september 2018 20:37
Kuulasin/lugesin, kõik arusaadav, otsisin kodulehelt kohta, kuid puudus kiri, mis seletaks, kuidas inimene seda MMS osta saaks ja kui palju maksab?
Maali 3. september 2018 19:53
No ära ei tüdine juba? Või on ravimiäri niipalju tõstnud ühest taskust teise ( eesti meediale)? Mõlemad ju sama isiku omad? Toimub rahapesu?
loo autoritele 3. september 2018 18:47
Kas on keelatud olla FB gruppides? Millistes ei tohiks olla? Millistes peaks olema?
Kas ma ei või luua FB-s gruppi? Kas ma ei või seda gruppi teha salajakeks`?
Pole vahet, mis grupp seeon, ma lihtsalt tahan teada, miks seda ajakirjanduses ette heidetakse, kui inimene mõnda gruppi kuulub. Minu meelest kuulub õhtulehe FB gruppi ka mõningaid mõtlevaid inimesi, mis nüüd siis saab? Teete homme neist loo, et huvitab, kuidas haritud ja tark inimene küll selles grupis on? Tõesti tahaks teada.
3. september 2018 18:40
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
3. september 2018 20:01
see teema ei huvita kedagi. sest see teema ei vii eriti raha taskutest mööda.
3. september 2018 18:36
õhtuleht on selle grupi väga detailselt ette võtnud. googeldab iga inimese tausta, et kes see veel selline on, kes seal grupis on.
ma ütleks, et pigem oleksin selles grupis, kui õhtulehes tööl.

see pekilaadung 3. september 2018 20:18
sent infarktile võlgu
Mõtlik 3. september 2018 16:57
Eesti tundub olevat üha toredam ja toredam maa.
kõik ravivad toimeained 3. september 2018 16:45
on enamuses mürgid. Ajalooline apteegi märk on isegi madu ja karikas. Mürgi kogus peab olema õige, siis on rohi ja ravib. Lihtna näide: ka alkohol vales koguses on tappev, kas hakataks alkoholi selle pärast ära keelama? Kui see MMs oleks nii kole mürgine jne., kõki jama, mida kahjuks õhtuleht siin kokku kirjutab, siis oleks maailmas päris mitusada tuhat MMS mürgitusega laipa . Paraku midagit sellist pole. Mitte ühtegi surmaga lõppenud juhtumit poel teada. Aga tavameditsiini rohtudest põhjustatud laipade hunnik on päris soliidne, milledele leitakse juriidiliselt igati korrektsed seletused - üledoos, ebatavalised kõrvalmõjud jne. Keegi ju ei vastuta ametlike rohtude surmajuhtumite ega ka fataalsete kõrvalmõjude nagu vaktsiinidest põhjustatud autism jne. korral - ei tootja, ei arst ega ka terviseametnikud. Kel raha kõige rohkem, see määrab , mida müüa tohib ja kes on süüdi või mitte. See MMS-i kisa Eestis on kaasaegne nõiajaht traditsioonilisele rahvameditsiinile kui tõhusamale ja odavamale alternatiivile. Kus nüüd on meie Hipokratese vandega arstid, kes peaks olema erapooletud ja objektiivsed, mitte ravimitööstuse hääletorud? Kus nüüd on meie terviseamtnikud, kes saavad rahva poolt palka, et oleksid erapooletud ja rahva õiguste eest väljas? Ma ei tea ainustki kohtuasja Eestis, kus ravimifirma oleks näiteks vaktsiini kõrvalmõjude või mõne muu rohu põhjustatud fataalsete tagajärgede eest süüdi mõistetud. Kus need terviseametnikud nüüd on?
paksult laipu 3. september 2018 17:23
Järjekordne demagoogia - sisesta googlisse MMS related death ja saad tuhandeid linke.
Sh Õhtulehe enda lugu aastast 2015.
https://tervist24.ohtuleht.ee/695612/wikipedia-andmeil-on-mms-i-tarvitamine-kaasa-toonud-surmajuhtum...
Et laipu pole, on MMS jüngrite häbematu vale - täitsa konkreetsed kohtulood ja ka süüdimõistmised.
Tööstuses kasutati samu kemikaale mis MMS pleegitamiseks. Seetõttu olemas konkreetne ohutustehnika, laipade statistika ja soovitus lõpetada selle kasutamine.
Sentinel 3. september 2018 19:16
Luiskad, demagoog, Google's ei ole tuhandeid linke, esimesel kümnel lehel leidsin umbes 7 teemakohast hitti, nendestki osa foorumid ja blogid.
ära aja udu... 3. september 2018 20:38
aga see selleks - küsi suvalise arsti käest mis aine on näituseks verevedeldajas, mida eestimaal võtavad kümned ja kümned tuhanded inimesed? kui on tark arst, siis saad vastuseks, et see on tegelikult täiesti klassikaline rotimürk, lihtsalt väga-väga väikeses koguses. rott saab täisportsu ja sureb sisemiste verejookusde kätte.
mms-i süüdistada surmades - oled vist oma verevedeldaja doosi ise suurendanud ja nüüd vaevled ajuverejooksu käes...
Tegelikult ongi inimese oma vaba valik 3. september 2018 17:30
Aga siiski võib ka hoiatada. Kui lugeda neid küsimusi-vastusi siit, siis tekib küll tunne, et mõni oma peaga ei oska mõtelda:
https://kloorimyrgitajad.ml/
'
Vaba valik on ka ravist keeldumine. Tänapäeval ei saa inimest enam psühhiaatrilisele sundravilegi panna ilma kohtuotsuseta.
to koik ravivad toimeained 3. september 2018 19:33
,,Lihtna näide: ka alkohol vales koguses on tappev, kas hakataks alkoholi selle pärast ära keelama?,, Sul on väga aegunud teadmised, soovitan teadusalast uut kirjandust lugeda.
MMS ja piiritus 4. september 2018 12:19
MMS = tilk (või mitu tilka) 28% naatriumkloritit + tilk aktivaatorit (sidrunihappelahus) ja vett klaasi juurde.
Kui teha sama abs. alkoholiga:
tilk või paar piiritust + sidrunihappet + vett?
Kas sa said asjast aru?
3. september 2018 15:56
vaatlevad, mis toimub. koguvad teadmisi. asi äkki polegi nii nagu ajakirjandus väidab.
see jõud 3. september 2018 15:54
mis paneb nägema tulemust ja mõtlema oma peaga. Ikka kaastunne, soov aidata, mitte hävitada inimelu tablettide või mitteravimise asemel. Kummaline küsimus...
3. september 2018 15:41
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
raha ei haise 3. september 2018 16:06
MMS on keelatud aga SMS on lubatud.
MSM on ka lubatud 3. september 2018 17:26
MSM (metüülsulfonüüllmetaan) on looduslik väävliühend, mida leidub kõikides elusorganismides maal, sealhulgas inimese kehas.
ARST 3. september 2018 15:23
MMS on maailma parim ravim ---aitab 99 haiguse ja vähi vastu võidelda ---näiteid tuhandeid !!!
just nii 3. september 2018 17:25
Kolm osa rohelist ja kaks osa valget kärbseseent ja te ei köhi enam kunagi - töötab iga haiguse puhul!
prognoos 3. september 2018 15:12
Ennustan lähemas tulevikus matusebüroode aktsiate järsku tõusu ning osanikele välja makstavate dividendide head kasvu.
to/ 3. september 2018 19:44
Kas ,mingi šamaani needus või? Huvitav kustkohast sa mind siis küll tead, mina MMS-i fännideei hulka ei kuulu- Ei müü. ei osta ega ei tarvita. ega ei tee sellistega üldse mingit tegmistki. Ning igasuguste kahtlaste sensitiivide või sulleritega kah ei suhtle. Nii et vaevalt me kunagi kohtunud oleme.
Muuseas, tõelised ajatundjad kinnitavad, et needuste pealepanekuga on asi ohtlik - see võib diletandist šamaani enda vastuu pöörata. Ja tõelised sensitiivid mingite ńeeduste pealepanekutega ei tegelegi.
P.S. Kui juba needused ja surmahaigused mängus, kui palju siis selle ,mahavõtmine maksa võib? Kui osta sult näiteks kanistritäi MMS-i, kas see oleks piisav?
??? 3. september 2018 19:49
Huvitav, miks lastakse läbi mingid kahtlased ennustused ja ähvardused ning needused, Nende sonimised, kes MMS-i äri ja kasu eest eest väljas on. Aga iroonilised täiendavad küsimused arvatakse vihakõneks ning modreeritakse. Kuidagi erapoolik. Just nagu oleks moderaatorilgi käsi äris sees.

kõik 3. september 2018 15:09
taandub puudulikule kooliharidusele; nii kesk- kui erihariduse osas!!!
Jüri 3. september 2018 15:07
Ettepanek tsensuurile - et ikka päris l.o.l.l.id kommenteerijad siit grupist eemale hoida, tehke igale neist algul kontrollküsimus - et mis on naatriumkloriidi, naatriumkloraati ja naatriumkloriti vahe?
Jüri 3. september 2018 15:10
PS! Ajakiirjanikule teadmiseks - et MMS soovitatud kontsentatsioonides mürgine pole, on ju Eesti Politsei juba oma uurimises ära tõestanud.
3. september 2018 15:01
Peaks ka proovima, ma ei saa juba mitu aastat veevärgi vett juua, võtab kõhu lahti, ainult keedetud vett saan juua.
Fedja 3. september 2018 15:00
Ma pakun SMM-i ,laksu paned ja varsti on "habe" taevapoole!
ajaloo ohe 3. september 2018 14:53
Uus-Babyloni lõpp tuleb tulepilves.
Jüri 3. september 2018 14:43
Siimul on ikka õigus, et enamus eestlasi on lihtsalt lollid! Vähemalt siinsete kommentaatorite põhjal otsustades. :D
Kui hea/halb ravim MMS on vajab ilmselt täpsemat uuringut (imerohi ta ilmselt pole - kuskil aitab ja kuskil mitte), aga selle, et MMS pole soovitatud doosides mürgine, tõestas ju POLITSEIUURIMINE ära !!!
Kommentaator, kes ei tee naatriumkloriidi, naatriumkloraadi ja naatriumkloriti vahel vahet, ja arvab, et võib MMS-teemal sõna võtta, on lihtsalt LOLL.
Muud põhjused 3. september 2018 14:33
Ma olen ka Lameda maa, feministide ja vegan grupis. Ma vaatan ka võsareporterit youtubest.
Loomulikult seda kõike oma meelelahutuseks. Ma usun, et suur osa nendest arstidest on ka samamoodi sellistes gruppides, sest nende jaoks on intrigeeriv see kui rumalaid inimesi eksisteerib meie seas.

ingel Gaabriel 3. september 2018 14:27
lugeja 3. september 2018 14:26
Kui kaua neid meditsiinitöötajaid veel meditsiinitöötajateks nimetada lubatakse. Nende erialaline pädevus on kadunud!
3. september 2018 14:41
Millega on tõendatud sinu pädevus kedagi ebapädevaks nimetada?
kodanik 3. september 2018 14:43
Küsimus selline,mis ühend tekib sidruni ja soola koos tarvitamisl. Tekiilat juuakse sidruni ja soolaga koos,see pole mürk hape + sool? Miks mürgitatakse lapsi ja
üldse inimesi Cocacolaga,mille sees on fosforhape,mis on söövitava toimega ja väga kahjulk organismile,cokas on ka mürgised karamellvärvid.
auu 3. september 2018 15:15
Misajast igapäevane lauasool mürgiseid ühendeid moodustab? Tuled põlevad, aga kedagi pole kodus.
Marinaad 3. september 2018 18:37
Lauasool + hape.
Sidrun asendab äädikat.
No 5. september 2018 00:47
lauasool - naatriumkloriid ju ainult mürkidest koosnebki.
Haigla töötaja võib ka koristaja või garderoobitädi olla 3. september 2018 15:18
Leian, et just meedikud peaksidki kursis olema, mida inimestele räägitakse ja mida paljud võib-olla tarvitavad. Võib-olla mõni tervisehäda on sellest põhjustatud. Sama moodi võiks ju ka Rahvameditsiin ja teadmised FB-rühma vaatluse alla võtta.
Olin ka seal grupis. Mul polnud mõtetki seda kraami soetada endale ja mingeid parasiidi puhastuskuure teha.
Seedimine on mul korras ja miks oleks vaja oma looduse poolt kaasaantud soolestiku mikrofloorat hävitada?
Veidi aega oli selle rühma aktiivsete liikmete jutte huvitav lugeda. Nad räägivad nii tarka juttu, arvan, et mõni isegi sellest aru ei saa. Kahju on muidugi parandamatut haigust põdejatest, kes oma viimased elupäevad raskeks muudavad, samas saan ka aru sellest.
Väga tobe on jätta selline mulje siin artiklis, nagu meditsiinitöötajad peaksid kohe selle rühma nõuannete järgi ise tarvitajateks hakkama, veel vähem ei soovita ükski meedik kahtlast kraami kellelgi. See oleks kutseeetika rikkumine.
Ja siis? 3. september 2018 14:23
väga 3. september 2018 14:00
hea ja tervislik jook, mida rohkem laimatakse, seda rohkem juuakse
Väga Tark Inimene 3. september 2018 13:52
Algul oli meie pere normaalne. Ühtäkki hakkasime kogu perega jooma seda imeeliksiiri - kloori. Kõlbasid ka ühkemad brändid nagu Domestos ja Torusiil. Nüüd valime koguaeg terve perega EKREt.
Külastaja 5. september 2018 09:17
Jämejala haigla patsientide seas on palju "Väga tarku" inimesi. Tavaliselt nad arvuti ligi ei pääse, sina pääsesid, oled teistest" Väga tarkadest" aktiivsem.
sanitar 3. september 2018 13:48
No aga kes siis?! Miks selline salatsemine. Kui nad kuskil portaalis ennast tutvustavad, siis see info ei saa ju olla privaatne. Miks see ajakirjanik, või kes iganes selle loo siia tõi, ei trüki need nimed siia siis ära, teaks teised ka! Ikka üks ümber nurga rääkimine. Äkki puhas vale!
defektist 3. september 2018 13:31
Nüüd on näha ja käega tunda, mis jõud on ajupesul! Mõtlesin alati psühholoogiliselt sel teemal,kuidas küll diktaatoritesse lausa massidena armutakse, suud ammuli ,pisarad silmis kuulatakse neid .See on sama "efekt".
Isehi hannes 3. september 2018 13:23
Võrno muutus peale imerohu võtmist avameelselt jutukaks!

MEES 3. september 2018 13:04
e toitu ja e kanamune ammugi.kõik annavad kanadele nnvitamiine taimed saavad umbrohu tõrjet.ma ise kasvatan enda tarbeks.suurtel nnmahe põldudel pole ma näinud et küürutab keegi.kui võtad abilised need tahavad palka saada.10 kana leiavad oma jooksumaalt vajaliku aga rohkem peab saama lisa.ei ole näinud et kellegil onlubjakivi hunnik oovis mida kanad vajavad.olen ise näinud ilma pelmise kooretamuna
AU-8. 3. september 2018 13:01
Seitsmekümnendate aastate lõpus ja kaheksakümnendate alguses sõitsid inimesed kõigist Eestimaa nurkadest kokku, et jõuda varavalgeks müügipunkti ees venivasse järjekorda ja saada pudelike imeravimit. Tookord maksis pruuni värvi salapärane vedelik kuni 100 rubla pudel. Tookordse Pärnu seavabriku direktori Kalju Järve sõnul valmistati AUd tonnises roostevabast terasest koorevannis. Lähteaineteks olid mesi, arbuusid, naistepuna, kibuvits jne. Kokku sisaldas AU ligi 80 liiki baktereid ja selle jõud olnud rabav. Uskujad tarvitasid AUd kõigi haiguste puhul, alates vähist ja lõpetades närvihaigustega. Arstid suhtusid AUsse algusest peale umbusuga, kuid mingil määral kasutasid seda haavade ravimisel. Imerohtu ei kasutatud ainult ravimina, vaid ka muudes eluvaldkondades. Üks omapärasemaid neist oli seasõnniku töötlemine, mille tulemusena olevat seasõnnik muutunud söödavaks. Mõningal määral kasutati seda võimalust Pärnu seavabrikus, Nõos aga läks Kalju Järve sõnul kogu sõnnik sigade kõhtu tagasi. Imerohu kuulsus levis üle Nõukogude Liidu ja ka väljapoole tema piire. «AUd uuriti Tartu, Leningradi ja Lumumba-nimelises ülikoolis, huvi tunti Saksamaal ja Austrias.
Seda 3. september 2018 13:44
võib kvalifitseerida kaasaja mõistes kui toidulisandit. Enamasti oli ta ilmselt kahjutu, kuigi paljud kurtsid, et isu kasvas tohutult ja naised läksid paksuks.
Kai 3. september 2018 20:51
AU-d tarvitanud naine suri ikkagi maovähki. Küll kümmekond aastat hiljem ja seda ei saa seostada au tarvitamisega, aga ei tea ju. Mina määrisin marrastustele ja tõesti paranesid kiiresti.
Tervenenu 5. september 2018 09:24
Kui IV staadiumis vähihaige koju surema saadeti ja AU ta terveks tegi, siis sellest vaikiti. Kui mõnd see enam aidata ei suutnud, siis süüdistati AU-d selle haige surmast ja Altmeret nimetati mõrtsukaks. See oli arstide vandenõu!
3. september 2018 12:57
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
3. september 2018 13:09
see ei ole üldsegi vaimukas ....idi...oot !
test 3. september 2018 12:54
Maarja 3. september 2018 12:35
Minul on jäänud mulje,et just MMS grupil on vajagi sekka meditsiinitöötajaid,siis on hea ju oma eduloodes rääkida,kui paljud on meditsiinile selja pööranud ja nende gruppi yle tulnud ja abi saanud.See on ju suur pluss sellele grupile,et mõni arst ja meedik ka sinna kuulub ja asja selgitab.Kasutage parem meie oma ravimtaimi ja saate abi! Õppige loodust tundma!
inimese 3. september 2018 13:12
organismis on igasuguseid happeid, ning see mõni hape rohkem või vähem ei tekita midagi hullumat. Võib veel väävelhapet ja kloriide juurde võtta kuid ikka mõistlikus koguses. Mõnel inimesel ongi just happe vajadus.
To inimese 3. september 2018 20:58
Nii juhtub kui koolis ei ole käidud
Kogenu 5. september 2018 09:28
Mõni käib koolis kõvasti. Tean neid kel kaks ülikooli lõpetatud, kuid , paraku, ikka lollid.
to: Maarja 3. september 2018 13:51
Vaata kui palju on eestis päris arste. See käputäis on ilmselt sama teema rahasaajad või lihtsalt šarlatanid. Soolapuhujaid jagub kindlasti. Krt - natuke mõistust peab ikka ka olema.
lihtne 3. september 2018 14:06
olles grupis sees on parem olla kursis MMSi propagandistide viimaste saavutustega
Maarjale 3. september 2018 15:24
Selles grupis ei saa meedik vastu vaielda.
'
"MMS tapab tervist" grupis saab vastuväited esitada. Viimane on muuseas avalik FB-rühm.
Riks 3. september 2018 19:48
Just selles grupis ei saa vastuväiteid esitada- kõik blokeeritakse. Loe nende mantrat sekti juhendis.
Lühidalt kokku võttes 3. september 2018 12:28
kui tegemist on bakteriotsiidse ainega, siis on võimalik, et see tapab mõnes organismis tõesti kasulike bakterite kõrval ka haigustekitajaid. Aga paraku ei tea seda ette, pole korralikult uuritud. Ravim eristub mürgist ikka koguse kaudu - liiga vähesest pole kasu ja üledoos kahjustab.
Kaseda pole 3. september 2018 12:44
uuritud, kas ta üldse ravim on.
3. september 2018 14:46
Palju ravimeid on uuritud kuni 6 kuud, aga neid määratakse inimestele aastaid, keegi ei taha teada nende mõju pikaajalsest tarvitamisest.
pleegiti 3. september 2018 12:51
See kemikaal tapab kõik elusrakud, sh. limaskestad, jm. Sealt on pärit halb enesetunne, oksendamine jms. Kindlasti hävivad ka mikroobid, kuid meetod on sama arukas nagu peavalu ravimine giljotiiniga. Sama hästi võiks mikroobe sisaldava kehaosa ära lõigata.
Peale selle on tegemist tugevalt kantserogeense ehk vähki tekitava ainega. Kuna see hullus pole veel väga pikalt valitsenud, siis ilmselt esimeste vähisurmadeni läheb veel mõned aastad aega.
pleegitile 3. september 2018 14:44
Siin on üks hea silmaringi avardav kirjutis MMS-ist, kes viitsib läbi lugeda, sellel on, mille üle mõtiskleda ja mitte lasta ennast häirida pleegiti-valgendi teooriatest! http://www.aigarsade.com/MMSi_umbermotestamine_tolge.pdf
Pleegitile 2 3. september 2018 15:34
Pleegiti räägib vist keemiaravist
kala 3. september 2018 12:22
Jummal küll, võtke ometi ükskord avalikult keegi katsealune, kel enam midagi kaotada pole. Tehke testid enne ja pärast MMS võtmist, siis saab ometi selgeks, kas on ravim või mürk.
3. september 2018 12:24
see parim ravim ja koolis jagati igale klassile paarkümmend kompleti et kõik saaks nädala portsu
3. september 2018 13:14
seda üle kümne aasta katsetatud ja ainult positiivsed tulemused !
kalakene 3. september 2018 15:31
Kas sa oleksid nõus enda peale selle austava ülesande võtma?
nad kardavad seda 3. september 2018 18:42
seda ei tehta. mitte iial. nad kardavad, et äkki ongi abi. mis siis saab?
Vahva lugeda 3. september 2018 12:19
tõelisi "tarku". Kiruvad tavameditsiini ravimeid. Kõik mürgine. Samas asendavad selle teise mürgiga. Kas nii palju oidu pole, et kui ühte mürgiks nimetad, nimeta teist samamoodi. Ei, ikka vihma käest räästa alla. Oh teid "tarkasid" küll.
mai 3. september 2018 13:43
et med.töötajad ei tea ravimitest midagi, millele me siis loodame kui haiged oleme

3. september 2018 12:17
Ioonilise kloordioksiidi CLO2- kasutusvaldkonnad on lõputud!!! 1 Joogivee puhastamine (Dutrion Tablet).
2 Joogiveetorustiku ja osmoosfiltrite korrashoid -biokile eemaldamine ja tõrje.
3 Kinnised joogivee süsteemid laevadel, lennukitel jane.
4 Jahutustornide vee- ja süsteeme korrashoid.
5 Toidu-, õlle- ja joogitehased-mitmed kasutusvõimalused.
6 Liha-, piima- ja kalatööstus–bioohutus 100%. Kauba säilivus pikem.
7 Sea-, looma- ja linnukasvatus-täielikult desinfitseeritud vesi ja biofilmivaba torustik tagab paremad tootmisnäitajad ja kokkuhoiu ravimitelt (Dutrion Tablet).
8 Sea-, looma- ja liinukasvatuses – kuivatav ja desinfitseeritav aluspanu lisand (DutriDry).
9 Kalakasvatus ja vesiviljelus-puhas vesi-terved kalad.
10 Jäätootmisel.
11 Basseinid, ujulad ja SPAAd- puhas vesi ilma kloori maitseta, lõhnata ja kontserogeenideta.
12 Aiandus-veetrasside ja niplide korrashoid, taimehaiguste ja mädanike tõtje.
13 Saagikoristusjärgne desinfitseerimine.
14 Kiirestiriknevate toodete tarnimine ja ladustamine (DutriGel, DutriRock).
15 Köögi- ja puuviljade laod (DutriDry, DutriGel, DutriRock).
16 Ohtlike ja haisvate heidete (okse, väljaheited ja viiruslikud nakkusallikad) töötlemiseks (DutriDry).
17 Transpordivahendite desinfitseerimine.
18 Pindade desinfitseerimine.
19 Vesiniksulfiidi-, fenooli- ja ebameeldivate lõhnade hävitamine (DutriGel, DutriRock).
20 Tervishoid – infektsioonhaiguste profülaktikaks kodudes, koolides, lasteaedades, haiglates ja muudes avalikes asutustes ning ühistranspordivahendites (DutriRock).
21 Matkamisel, loodusõnnetuste piirkondades j.n.e., kus on vaja töödelda joogivett või desinfitseerida neid piirkondi.
22 Reoveepuhastus.
23 Paberi tootmisel- bakterite ja hallituste vastu ja valgendamisel.
24 Villa valgendamine.
3. september 2018 12:52
näe, saab karvu valgeks kah, kahju ainult et päevitus pleegib ära
faktid 3. september 2018 13:09
Kõik on õige, unustad vaid mainida, et antud ainet kasutatakse rangelt desinfitseerival eesmärgil ja isegi sealjuures on aktiivaine kontsentratsioon kordades väiksem kui sisse joodavas MMS "imerohus". Eriolukordades vee puhastamise tableitid on ette nähtud kasutamiseks ühekordselt. Ja neid ei sööda sisse, vaid pannakse ebapuhtasse vette, kus see tapab kogu orgaanilise ainese.
Veepuhastusjaamades on selle aine kontsentratsioon kaduvväike.
Üritage inimesed nüüd inimesed natuke mõistust kasutada. Kas olete valmis lusikaga kloori sööma, kuna seda kasutatakse haiglates peldikute puhastamiseks?
Kloori kasutamine haiglates 3. september 2018 15:41
... keelati juba nõuka-ajal.
Lubatud oli vist ainult nakkushaiglas.
Minu teada veepuhastusjaamades kasutatakse kloori gaasilises olekus ja see haihtub ära. Ja mitte suvalises hulgas, vaid ikka rangelt jälgitud inimesele mitteohtlikus määras. Ise võib ju kodus ka joogivee kannus seista lasta igaks juhuks.
meedik 3. september 2018 13:56
see kloori hais vene ajast igavesti meeles,ei osta vahendeid mis lõhnavad kloori järgi .Ju see põlvkond pole kõike kloreerinud.
talina inimesed joovad kloorihaisust vett 3. september 2018 18:41
ja ka elavad. aga see vesti haiseb ja maitseb räigelt. hullem kui mms.
Kus on öeldud, et desinfitseerime järel korralikult läbi ei uhata torustikku? 3. september 2018 15:35
#3 Kinnised joogivee süsteemid laevadel, lennukitel jane.
4 Jahutustornide vee- ja süsteeme korrashoid.# jne.
Ma ka kohvikeetjat hooldan, panen kange äädikavee ja lasen läbi tilkuda.
Aga seda äädikavett ma ju ometi ära ei joo ja masina lasen ka paari keetmiskorraga puhta veega läbi veel.
Paradox 3. september 2018 12:16
MMS on Terviseametis registreeritud ametlikult loomakasvatuses kasutatava biotsiidina.
https://www.terviseamet.ee/…/…/Registreeritud_biotsiidid.xls
See registreeritud biotsiide tabel sisaldab veel nii mõnegi "mürgise" toote, mis kasutusel nt loomakasvatuses http://www.thecattlesite.com/…/kenomix-new-teat-did-solution
Tundub puhas MMS ja neid on seal teisigi veel.
Otsesõnu öeldud Naatriumklorit pluss sidrunhape, mis on ju puhas MMS!
Sumavat ühendit kasutatakse vaeste koduloomade lehmade õrnade udarate peal- kas ikka ametnikud ja inspektorid kontrollivad asja lautades?
https://www.pearceseeds.co.uk/uploads/KENOMIX_LEAFLET_EN.pdf
Teadmiseks veel niipalju et NaatriumKlorit NaClO2 ja sidrunhappe reaktsioonil tekib iooniline kloordioksiid CLO2-.
Aga Naatriumkloraadi NaClO reaktsioonil sidrunhappega tekib kloordioksiidi ohtlik vorm ehk CLO2.
Ajakirjandus ajab need kaks kloordioksiidi vormi koguaeg segi ja kasutab ohtliku kloordioksiidi vormi teadusuuringud oma väidete tõestamiseks.
Kokku lausa 9 toodet mille valmistamisel kasutatakse naatriumkloritit ja hapet. Kaasa pannakse kaks ainet mida kohapeal kokku segatakse, sest Kloordioksiid CLO2- hajub kiiresti
"BlueMAX PremiumEU
4XLA ACTIVATOR + 4XLA BASE
UDDERGOLD PLATINUM ACTIVATOR +
UDDERGOLD PLATINUM BASE
"FINK -OXY Spray
(FINK -OXY Spray A + FINK -OXY Spray B)"
"Generox™ 207A PRECURSOR +
Generox™ 207B PRECURSOR"
Dutrion Tablet (0,5g, 1,0g, 4,0g, 20g)
"Kenomix
Kenomix Activator"
OXODES+OXONET
Valiant Foam Ultra + Valiant Catalyst D
"
anna aru 3. september 2018 12:53
Kui tähele paned, siis isegi lehmadele ei joodeta seda mürki sisse. On mitmeid teisi ainult välispidiseks kasutamiseks mõeldud desinfitseerimisvahendeid. Miks neid sisse ei jooda?
annan aru 3. september 2018 13:02
Kas lugesid tähelepanelikult, MMS on kasutusel täiesti ametlikult veepuhastustilkadena. Ka Eesti Sõjaväel on MMS-i sisaldav veepuhastuskomplekt, mida kasutatakse metsas vee puhastamiseks. Ja arve ära, peale seda juuakse see puhastatud vesi ära:)
miks joovad 3. september 2018 13:11
Ju tahavad soolestikus headest bakteritest lahti saada
ei anna ikka küll 3. september 2018 13:11
Selles komplektis on aine kontsentratsioon 1000x väiksem ja see on kontrollitud, mitte nagu MMS "imerohus".
tglt 3. september 2018 14:05
Puhastamine toimub lahtises anumas - mikroorganisme tappev ühend lendub peale reageerimist. Milleks oma seedesüsteemi rikkuda.
3. september 2018 14:55
Kulla inimene, metsas ja mullatöödel sa hingad piisavalt igasugu bakterit, et et uuendada oma bakterite populatsiooni. Kui väheks jääb siis hapukurki pakutakse sõjavaes stabiilselt.
! 3. september 2018 12:15
Kõige etem jook olevat Domestos! Telekas reklaamis seletati, kui seda hüva jooki peldikupotti kallati - tapab kõik teada-tuntud batsillutikad... Proosit!
muri 3. september 2018 13:04
test 3. september 2018 12:14
TEADJA 3. september 2018 12:09
Loomulikult arstide eetika ei tohi soovitada sest ravimifirmal nende kõri on kohe peos ja vaata et kaotavad arsti litsentsi aga nüüd hakkab juba selguma et kui sajad ja sajad inimesed on abi saanud siis mõttes nad loomulikult aksepteerivad selle rohu tarvitamist kuid kõva häälega ei tohi seda muidugi välja öelda !
mia 3. september 2018 12:17
üksi ei tohigi, liiga äge vastane.Tasa ja targu.
to TEADJA! 3. september 2018 12:21
Kas tead kedagi, kes teab kedagi, kes on MMS-ist lausa abi saanud? Mis sa muidu tühja lõksutad!
tean küll 3. september 2018 12:26
umbes sada klienti on täiesti terveks saanud
edu siis 3. september 2018 12:54
Mina jälle tean, et selle mürgisekti rajaja on rahvusvaheliselt tagaotsitav kelm ja kõik selle mürgi "edulood" on otsene vale.
no selge.. 3. september 2018 12:56
KLIENTI ! Pole ka ime, et nii tuline pooldaja, teenid ju sellega raha
ilmaime 3. september 2018 14:28
Täiesti terveks tegev toode. Sest sa oled seda väärt.
jim humble dominican republic 3. september 2018 15:54
Naine 59 3. september 2018 12:06
Toetan Eva arvamust. Kogu meile toodetav toit on mürke täis. Tulebki vastumürki MMs-i tarvitada, et elus püsida. Olen 59 aastane ja siiani hea tervise juures ilma aptegi rohtudetta hakkama saanud. Need on just need mürgid, mida meile kalli raha eest topitakse iga väiksema probleemi korral. Otsige abi loodusest.
3. september 2018 12:20
olen kõike proovinud , igasuguseid vitamiine ja tablette aga kui võtsin nädala MMS ,siis olin nagu uuesti sündinud !
nii ka meil kümnekesi 3. september 2018 12:29
kirjutati meile , see sõpruskonnale kõigile meeletud kogused rohtusid ... kuid tarvitasime kõik kümme eraldi nädal aega MMS ja tervised nüüd juba kuu aega korras
jumal-kõrvade-vahel-ütleb 3. september 2018 14:24
Usk on kõige suurem ravim!
3. september 2018 14:59
MMS-i tarbijad ka usuvad, et neile ei tee see midagi. Tehke siis katse, kumb saab rohkem tulemusi platseeboga võrreldes.
Irwe 3. september 2018 15:41
Loomad tervenevad ka platseeboga onje?
to naine 59 3. september 2018 20:02
Miks sa kallis inimene, siis mürke täis toitu tarvitad. Kas lihtam ei oleks puhast toitu süüa, kasvata ise aedvilja, pea loomi jne voi leia inimesed, kes toitu kasvatades seda ei solgi. Ei ole mingit imerohtu tarvis.
mimm 3. september 2018 12:05
anu saagim proovis ka mms ühes saates ja täiesti krips ja kraps veel. paistab, et ravimitööstus ja õhtuleht jne on paanikas.
3. september 2018 18:40
sellest õhtuleht vaikib. sügatakse võõraste kallal. eks neil ole endil ka piinlik, et selles lehes töötama peavad.
Eva 3. september 2018 11:58
Arstidel on viimane aeg ärgata ja oma südametunnistus puhtaks pesta,hakata tegutsema inimese tervise heaks ( farma vastu). Andestan arstidele, kes seda teadmatusest teevad. Liiga kergekäeliselt kirjutatakse antidepressante, rahusteid, körvereröhu ja kolesterooli alandavaid ravimeid. Sünteetilised hormoonid- horrorspiraalid, uuemad pillid ohtlikumad kui vanemad. Kahju lastest, kahju vanuritest! Poetoit järjest hullem. Pritsitakse liiast kemikaalidega, väetatakse, plastikpakend, säilitusained ja palju muud. Hoolitsege oma tervise eest ise. Kasvatage oma kartul ja muu köögivili ise, marjad-puuviljad mahlaks, RAVIMTAIMED ja munakanad. NB! Pole veel kasutanud MMSi, aga hoidun arstidest!
Arstid siis kohe vägisi ravivad? 3. september 2018 15:57
Spiraalid, antidepressandid ...
Olen foorumitest aru saanud, et AD-sid just ise nuiatakse, sest arvatakse, et see parandab meeleolu.

rain 3. september 2018 11:30
Rõõm tõdeda,et paljud meedikud oma kogemustele tuginedes julgevad selja sirgu ajada.
matsu 3. september 2018 12:07
Paljudelt meedikutelt võiks järelikult kutsetunnistused ära võtta ja vastavalt siis ka töötamise õiguse tervishoiuastustes.
ehh 3. september 2018 12:55
Minu meelest ka. Nii rumalad meedikud on patsientidele ohtlikud.
Tavandi- ning 3. september 2018 11:25
Matuseteenuste osutajatel ning nende firmade aktsionäridel on põhjust ainult rõõmustada. Ees ootavad head ajad, lai tööpõld ning korralikud kasumid.
Uus Aeg 3. september 2018 11:23
Peab küll ikka "päris" meedikutel ja ravimitootjatel valu taga olema, et seda MMSi gruppi kogu aeg silmas pidada.
Millest selline hirm ja paanika?
Mure MMSi tarbijate tervise pärast? Vaevalt. Sest ei kuule, et neil suuri vaevusi oleks.
Maailm muutub täna kiiresti, ka lõhkinuumatud ravimifirmad peavad leppima, et on lihtsaid ja odavaid vahendeid, mis abi annavad. Aitab nendest krabisevatest ja loodustreostavatest värvilistest jamadest, ühekordsetest süstlatest ja kalasilmadega perearstist, kes haiglasliku järjekindlusega uusi ja uusi tablette retseptile trükib.
Tõesti aitab.
Eesti vajab uutmoodi hingamist, sest praegu antakse õhku vaid jaopärast - kord kõvemini, kord nõrgemini kõrist pigistades.
Elagu MMS ja EKRE - alustamegi vaba hingamist neid tunnustades ja naudime paanikat, mis sellega kaasneb:)
to Uus Aeg 3. september 2018 11:33
Keegi peab ju sealt grupist sulaselget idiootsust avalikkusele jagma
3. september 2018 18:39
vaata, eile pandi päris head faktid, et see pole päris nii nagu ajakirjanduis väidab. ja kohe läksid kaks leili. nad varsti saavad mõne tõsisema terviserikke oma õeluse käes.
Haiged 3. september 2018 11:23
inimesed. Igasugu s....a juuakse sisse. Jooge parem raviteed.
3. september 2018 11:44
Parem jooge setonaiste silmavett- Hansat.
3. september 2018 11:56
keegi ei käse sul juua, joo aga ravimteed ja sured ikka omal ajal aga mms on paljusid päästnud arstide poolt surmale juba määratud ajast !
Tead sa 3. september 2018 12:30
kasvõi ühte päästetud? Paljudest ei hakka rääkimagi.
to Tead sa 3. september 2018 13:28
???? 3. september 2018 18:50
Paluti kasvõi ühte, keda MMS on päästnud. Antud inimese vähi opereerisid välja arstid, siirdeid ei olnud ja edasine ravi polnud vajalik. Igaks sajaks juhuks tehti kiiritusravi ja korra keemiaravi, et kui mingisugune metastaas jäi organismi, siis see hävitada. Pärast lõikust ja kiiritus, eriti keemiaravi tunnevadki inimesed ennast väga kehvasti ja see lähebki aja jooksul paremaks. Mees oli enne terve, kui oma jutu järgi MMSi võtma hakkas. Pole tegemist esimese ja viimase vähihaigega kes terveks saab. MMSiga seos raviso puudub, kuna tegemist on Jaanika Veski isaga ilmselt, siis muidugi kirjutati kõik kloori nimele. Tegelikult kui ta seda kloori edasi tarbib, ütlevad tal neerud üles või saab uue vähi. Palun kasvõi üks nimi, kes on MMSiga terveks saanud, mitte artside abiga.!
JuSS 3. september 2018 21:15
Imelisi paranemisi on ka ilma mingi MMS-itagi. 80-ndatel avastati, et mu isa naisel on 4-s staadiumis vähk. Hiiul ei tahetud opereeridagi. Et kaugele arenenud ja süda on nõrk, üldine tervis kehv. Et ei elaks ravi üle. Soovitati koju surema viia. Lõpuks siiski võeti ravile. Ja kuigi isa muudkui seletas, et küllap jääb ta nüüd varsti leseks. Aga läks hoopiski sedasi, et naine mattis tema enda maha ja elas veel üle 20 aasta. Seega - alati on ette tulnud imelisi paranemisi ilma mingi erilise imerohutagi. Muuseas, too daam ise omistas oma imelise tervenemise hoopiski agarale palvetamise ning müstika teeneks.
Haiged / 11:23, 3. sept 2018-le 3. september 2018 14:25
Isegi raviteede kohta ütles teaduslik meditsiin, et "noh,võite juua, ega ta kahju ei tee,,,"
koeravorst 3. september 2018 11:20
miks keegi ei võta meie e ainetega myrgitatud toitu uurida
to koeravorst 3. september 2018 11:30
MMS ongi see kardetud E-aine. See on säilitusaine, kui leebemaid aineid kasutada ei saa.
3. september 2018 12:50
kloor ei ole säilitusaine
Jummel küll 3. september 2018 18:41
Jumal küll, seesama MMSi kasutataksegi osades kohtades säilitusainena. Kui on risk, et see on tootes, siis selle osa võib olla üliväike nagu joogivees. Natukenegi kangemat konsentraati ei tohi alla kndlasti neelata. Need kogused, mida ravimi pähe sokutab Veski on kriminaalsed. Tegemist on ühe hullema E ainega. Sellega ssäilitatakse basseinivett näiteks ja isegi sealne kogus on väiksem, kui kloorijoodikute praktiseeritav. Võiks teha endale selgeks, mis on E ained ja millised neist ohtlikud. Ka C-vitamiin on E tähisena olemas, on ka Naatriumkloriti, sa võitled nüüd mille vastu?
Hmm.... 3. september 2018 10:58
Aga tegelikult?
See, et mõni märgib end tervishoiutöötajaks võib olla lihtsalt sellest, et tahetakse end seal "teadjaks" teha.Ja reaalsuses on inimene tervishoiust sama kaugel, kui päike maast.
3. september 2018 11:42
Päike on kaugel küll aga näed, ulatab maad soojendama.
halleluuja 3. september 2018 11:55
oi milline tarkus! tahad päikestki lähemale, nagu ka mms-i kerest seest soojendama?
4. september 2018 09:34
Halleluujatajale! See, et ka kauge päike maad soojendab, oli mõeldud ikkagi irooniana, mitte mms-i kiitvana.
3. september 2018 10:53
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Lugupeetud Terviseamet 3. september 2018 10:54
Dutrion toimeaine on naatriumklorit, mida aktiveeritakse sidrunhappega. Täpselt nagu MMS-il.
Juula 3. september 2018 11:10
Tahtsin just samal teemal kirjutada, et kui antakse samale ainele (naatriumklorit) ametlik luba ka toiduainete töötlemiseks, et kas siis see ei olegi tervistkahjustav mürk?
Juula loogika 3. september 2018 12:08
Kodus kasutame ka kaaliumpermanganaati (nt liha loputamiseks), sooviksid ka selle lahust juua?

mille vastu see 3. september 2018 10:50
nn.rohi aitab. sooviks konkreetset vastust.
3. september 2018 11:41
1001 tõve raviv kemikaal on see. Nagu juba eespool märgitud sai, (seda vist ei lasknud mode läbi), on väga palju kemikaale ravimitega samaväärselt patsiente aidanud. Fairy on väidetavalt üks kõige parem rasvumisvastane vahend, torusiil aitab kõhukinnisuse puhul. Ämma peal järgi proovitud. Rahu tema põrmule!
näiteks 3. september 2018 12:22
Näiteks vähki ravivat. Võtad sisse suu kaudu ja teed klistiiri ka. Kui siis kollast hakkad oksendama, arvatakse, et äkki (munasarja)vähirakud väljuvad organismist. (reaalselt antud rühmast toodud uskumused)
ehh 3. september 2018 13:00
Tegelikult laguneb joojate söögitoru ja soolestik. MMS kutsub sisikonnas tõsise põletuse esile. Sama hästi võiks akuhappega näonahka puhastada. Vistrikud ja pisilased kaovad küll, aga koos näonaha ja osa lihaga.
Aga tee see ajupestud rumalatele selgeks.
BOORING... 3. september 2018 10:49
Igavus, triviaalsus, lõputu kordamine oleks need märksõnad, miks järjest enam hakatakse tegelema asjadega, mis on uued, huvitavad, atraktiivsed.
Polegi vahet, kas tegu on mürgiga või mitte - meie ajud on lihtsalt väsinud sellest lõputust kordamisest.
Mingist uuringust selgus, et inimaju otsib igas sekundis 4 korda mingit uut tegevust.
Kujutagem nüüd ette, mida meie ajud peavad taluma, kui aastaid ei ole midagi uut pakutud.
Siin ongi see vastus - igaüks läheb lolliks omamoodi, ega see meetod polegi oluline.
tule eila meile ja too homne ajaleht kaasa 3. september 2018 10:48
Mis tore kuulujutt jälle: "sadakond on vähemalt näiliselt" - googeldame sihikindlalt ja koostame andmebaasi (mis siis, et avalike andmete põhjal) ilma andmesubjekti loata ...
3. september 2018 18:38
noagu oleks keelatud mingis fb grupis olla. jumala eest, inimene on mis grupis tahab. ma vist olen õhtulehe grupis ka. ei teagi, äkki lüüakse homme maha selle eest.
Urrr 3. september 2018 10:45
See MMS on samsugune kasumlik äri nagu tavaline ravimitööstus.
enamgi 3. september 2018 11:26
MMS on ilmselt kordades kasumlikum. Ravimitööstus kulutab ravimi väljatöötamisele ja uuringutele sadu miljoneid või rohkem, sageli teadmata, kas see üldse müügile jõuab. MMS valatakse pudelisse ja müüki. Sama lugu homöopaatiliste "ravimitega".
faktid 3. september 2018 13:15
MMS lähteainet ostetakse sisse tööstusliku toorainena, 200 liitriste tünnidega. Seejärel villitakse tilk kemikaali kohapeal pisikestesse pudelitesse ja müüakse põmmpeadele mitmekümne euro eest maha. Aine omahind ühes pudelis on praktiliselt null, maksavad vaid pudel ja silt.
Kõige geniaalsem on see, et petukauba ostjad on ise veendunud, et ostavad jube soodsat kaupa, näitates "ahnele ravimimaffiale" trääsa.
To faktid 3. september 2018 18:39
No korralik mms-lane on surm kindel ja veendunud, et ravimifirmad panevad kõik taskusse, sentigi pakendile või kasutusjuhendile kulutamata aga vot selle saasta eest küsitakse ainult nii palju kui pakendamisele kulub. Aga nende vabanduseks võib öelda, et see saast ründab kõigepealt ajurakke.seepärast nad sellised oinad on, et aru ei saa enam maailmast.
kas 3. september 2018 10:44
õhtuleht ei võiks olla MMS-leht?
3. september 2018 11:32
Ju ei ole Õhtuleht vee MMS-i tootjate täispalgal nagu need nn. meditsiinitöötajad. Õhtuleht on veel katseajaga.
eestimees rakverest 3. september 2018 10:40
enne arst uuris sind nüüd klõpsivad arvutist sulle teagnoosi.kui raha on saad ravi kui ei ole räägivad su surnuks.et ei tülitaks
ohjah 3. september 2018 11:07
ohjahile 3. september 2018 12:46
teadagi noosi otsite jah
Uss 3. september 2018 19:36
Tokumendis oli teagnoos.
Kõtt kooli.
3. september 2018 10:26
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
muuseas 3. september 2018 10:42
Hooldajad (sinu nimetatud sanitarid?) on meditsiinitöötajad. Ja ega surnukuuris transamehi pole - ikka patoloogid (arstid ;), abiks õed, mõnel pool ka laboritöötajad.
3. september 2018 10:17
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
jajah 3. september 2018 10:43
Kirurgid on üldse käsitöölised ;)

Inimesed meie ümber 3. september 2018 10:04
Mis etalon need arstid või meditsiinitöötajad siis on? Täiesti tavalised inimesed.. Onkoloogiahaiglas tõmbavad nad õues nurga taga suitsu ja ravivad ise samal ajal kopsuvähipatsiente; toitumiskava koostas mulle üks 100-kilone arstitädi ja üks psühholoog kurtis mulle terve seansiaja, kuidas kõik käivad ainult talle oma muresid kurtmas aga kas kedagi tema elu ka huvitab? Kuidas tema peab oma eluga toime tulema?? Lõpuks lohutasin ise psühholoogi, niivõrd - kuivõrd..
Ükski teadlane 3. september 2018 12:09
pole veel maailmas vähitekke põhjuseid avastanud aga kõik teavad, kuidas kopsuvähk tekib. Sama, mis MMS-iga, kes tahab, tarbib, kes ei taha, elab muidu elu lõpuni.
Peter 3. september 2018 12:53
90% kopsuvähihaigetest on suitsetajad ja ülejäänud kümnest potsendist 5% on varem suitsetanud või on passiivsed suitsetajad (näiteks kodus või autos teise suitsetaja tõttu).. Ainult 5% nendest, kes pole kunagi elus suitsetanud, haigestuvad kopsuvähki. Selleks ei pea teadlane olema ega isegi mitte kõrget IQ-d omama, et viie sekundiga järeldused teha, mis on kopsuvähi riskitegurid. 5% versus 95% on väga kõnekas fakt.
Ghj 3. september 2018 18:32
Vähitekke põhjused on ammu teada. Kurt küll põhikooli bioloogia ju. Ravimeetodid hilises staadiumis vähile või väga agressiivsele tüübile on kahjuks kehvad. Üks vähitekitaja on seesama MMS, ning tegemist on väga väga vähki tekitava asjaga kloorisekti soovitatud annustes.
jura 3. september 2018 18:37
kust sa seda jura võtad? kust sellised %?
to jura 3. september 2018 21:40
Internetti tead? Googeldada oskad? Pane otsingusõna "kopsuvähk" eesti keeles sisse. Tuleb kohe Eesti Kopsuliit, ja kohe ka kopsuvähi tekkepõhjused. Ja ka protsendid. Mis on ammu teada, juba kümneid aastaid.
Peaksid ise ka suitsetamise maha jätma - peale kopsuvähi mõjutab suitsetamine muideks ka päris tõsiselt ajutegevust, mälu, potentsi ja IQ-d. See viimane on sul küll suitsetaja oma..
3. september 2018 10:00
lõpetage see virin.kes tahab,see tarbib,ja kui aitab,siis on ju suurepärane.ja tundub,et paljudel juhtudel ongi aidanud.ravimifirmad tunnevad nähtavasti,et megakasumid kipuvad käest libisema,sellepärast sõdivadki nii meeleheitlikult ja nende palgal olevad meedikud samuti.
Omamoodi meelelahutus 3. september 2018 10:21
Ja kui keegi annab otsad, antakse kohtusse
to 10:21 3. september 2018 11:40
kuulda pole nagu, et keegi otsad andis.
aga arstide näpukate ja tegemata töö pärast on oi kui paljud otsad andnud. noh ja nüüd?
to 10:21 / 11:40, 3. sept 2018 3. september 2018 12:48
Oled kõiki küsitelnud?
noh 3. september 2018 13:01
No neid otsade andjaid on ikka omajagu: Ainult et sekti liikmed ei tunnista kunagi, et nende lemmikmürk asjaga seotud oli.
laibad järel 3. september 2018 17:55
Internetist leiad tuhandeid linke - sadu uudiseid ja kohtulugusid
3. september 2018 22:16
Pole ju enam kõiki, kelle käest küsida. Hiljaks jäi.
ja kui 3. september 2018 10:31
ja kui ei aita ja sandiks jääb, siis maksab maksumaksja elu lõpuni ravi kinni?
3. september 2018 11:22
on keegi sandiks jäänud?
reklaami on vaja 3. september 2018 18:37
iga negatiivse artikli järel, liitub sadu inimesi.
Liitumine 4. september 2018 08:36
Oli 8700, nüüd on 8400. MMS ründab aju kõigepealt.
Tark 007 3. september 2018 09:55
Kes ütles et nad propageerivad ? Äkitse hoopis kontrollivad !
3. september 2018 10:21
Kontrollivad 3. september 2018 10:31
Mõju. Ja mõju on olemas. Endal järgi proovitud.
Ei tasu alternatiive halvustada, sest ravimfirmade tooted on KA mürgised. Ja tihtipeale kasutud.
.... 3. september 2018 11:31
Ja kuidas siis mõjus?
to kontrollivad 3. september 2018 12:46
Torusiili ei ole proovinud, soolikate puhastamiseks ideaalne.