Horoskoop | Eriline

PÄEVAHOROSKOOP: pühapäev, 9. september 

Astroloog Maria Angel, 8. september 2018, 22:22
 PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär

21. märts – 19. aprill

Miski hakkab ennast sinu jaoks ammendama. Sa lihtsalt ei jaksa enam üht ja sama juttu ei tea mitmendat korda järjest rääkida.

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Tee kõrvalepõige oma tavapäraselt rajalt. Kui töö käib närvidele, ära sellele vabal päeval mõtle. Kui kodune olukord üle viskab, mine sõbrale külla ja jää ööseks.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Võid näha unenägusid, mis annavad sulle aimu su salasoovidest. Ära ignoreeri neid, pigem analüüsi ja mõtle, mida saaksid teha, et mõnda neist täide viia.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Pead suuna kätte juhatama inimestele, kellega sa igapäevaselt ei suhtle. Oluline on käituda nii, et nad tahaksid sinus autoriteeti näha ja usuksid, mida sa neile räägid.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Keegi su pereliikmeist võib valmistada üllatuse, mille tõttu tuleb nii mõnigi tulevikuplaan ümber teha. Sul ei jää muud üle, kui vaadata elule hoopis uue nurga alt.

Neitsi

23. august – 22. september

Noorkuu sinu märgis võib omajagu pinget tekitada. Pole õige päev rabelemiseks, küll aga peaksid paika panema plaanid ja oma soovid valjul häälel välja ütlema.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Alati ei saa teha ainult seda, mida sa ise tahad, paratamatult peab ka teistega arvestama. Ja pane tähele – teise arvestavad ju nii mõnigi kord sinuga ka!

Skorpion

24. oktoober – 21. november

Sa oled planeerides mingi valearvestuse teinud. Oled midagi niisugust, mida üldjuhul väga tähelepanelikult jälgid, nüüd kogemata kombel kahe silma vahele jätnud.

Ambur

22. november – 21. detsember

Sellest, mida täna teed ja kuidas käitud, sõltub su tulevik suurel määral. Mõni otsus, mis ei tundugi praegu väga tähtis, võib tulevikus olla eriti kaalukas, ole hoolikas.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Oled õnnelik, sest saad olla just niisuguses keskkonnas, nagu sulle kõige rohkem meeldib. Inimesed, kellega hästi läbi saad, on sinu ümber, tülinorijad see-eest aga kilomeetrite kaugusel.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Kavanda tulevikku, kuid ära tegutse! Eriti ettevaatlik peaksid olema rahaasjus. Otsustavate tehingute tegemise tänasele päevale planeerimine on riskantne!

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Öine uni võib jääda pinnapealseks, päev võib olla emotsionaalselt raske ja väsitav. Võta aega üksi olemiseks ja väldi suhtlust, mis võiks konfliktini viia. Hoidu liigselt pingutamast.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Neitsi! Noorkuuga algav aastaring annab võimaluse suurte muudatuste tegemiseks. Mine julgelt elule vastu, sea endale kõrged eesmärgid ja püüdle jõuliselt nende poole! Sul tuleb palju õppida, silmaringi avardada – see annab võimalusi teha südamelähedasi valikuid. Armuasjus oled väga emotsionaalne.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee