Kes see veel on??? Kas riigikogus peale lauljate.näitlejate,,sportlaste ja klounide veel kedagi on kes oleks ka majanduspaberitega eriala lõpetanud,või ongi paras komejant ainult seal koos.Samamoodi võib ju bussijuhte,koristajaid ja ehitajaid ka sinna võtta
kui jürjensid kõik riigikokku pääsevad, siis võiksid nad hakata rahvale ka teatrilavadel etendusi pakkuma. Saaksid teenida lisa väikesele riigikogu palgale.
Ma arvan, et Riigikokku on meile vaja pigem ikka spetsualiste nagu juriste, ökonomiste, pedagooge, teadlasi, insenere j.n.e., mitte aga mingeid muusikuid, artiste või sportlasi. Sest riigikogu peab ikka reaalst tööd tegema ning meie riiki juhtima. Peab suutma oma otsuste tagajärgi prohgnoosida ja ette näha. Võimetu riigikogu ehe näide on praegune eksperiment ning hale altminek nende aktsiisimaksude absurdini üles kruttimisega. Puudus isegi elementaarseim talupojatarkus.
Leidsid ka klouni. Normaalseid inimesi nad oma parteisse ei saa, siis võetakse mingid allakäinud muusikud ja karvikud. Võtke Lenk kah punti, sellel on ka üleüldine nõukavaimustus ja enesehinnang laes.
No küsin siis uuesti, hommikul kirjutatud kommentaar on kustutatud või ei ilmunudki. Kas antud tegelane on tõesti kahepaikne nagu ajakirjanik väidab? tegelikult arvan, et lollusi ei peaks kirjutama.
saab ka end väljendada - hollywoodis enam nii vana mees keskpärase muusikaga läbi ei löö ning eesti on ses mõttes sellistele "kodumaa poeg naaseb" kullaparadiis - võimalus poliitikas veel pappi teenida. muud ei midagi.
üks tõeline majandusmees!!! Tõrvikut jaksab kanda, muu pole tähtis!! Astub kohe riigikogusse! Ei noh, EKRE on ikka täiesti ettearvamatu, sellest tuleb eemale hoida.
"Üle 20 aasta Ameerikas elanud muusik arvab, et presidendivalimised võiks Eestis olla nii nagu sealgi - riigipea valib rahvas. " Võiks küll, aga eestis on president maskott, USA's on president A ja O
Meenutab kuidagi väga Baruto keissi! Mees pidi hakkama tegelelema selle ja sellega , hakkama tolleks ja tolleks, aga miskil põhjusel loodab nüüd hoopiski Riigikogu suppi lürpima minna !? Nagu Riigikogu oleks miski koht sellistele läbikukkunud sellidele!
..igasuguseid sulelisi ja karvaseid veel juurde riigikokku.Meie riigikogu paras naljanumber st.tsirkuse artiste täis.Heal juhul,kui 10 on tõsised poliitikud,ülejäänud nupule vajutajad,tukkujad,puudujad. Riigikogu 51-liikmeni,aitab rahade laristamisest.
No Jürjens pidi ju olema Ameerikas muusikuna hullulu läbi löönud? Pidi isegi olema väikestviisi filmitäht Hollywoodis? Et ei ole siis? Aja kirjandus on jällegi liialdanud? Sorry, aga Riigikogu pole mingi sotsiaalasutus kus läbikukkunud artistid-meelelahutajad ning karjääri lõpetanud sportlased tublisti üle keskmise suurusega sotsiaalraha käivad kasseerimas!! Riigikogu pole mingi koht läbikukkunud klounidele ja kulturistidele vaid üle keskmise hariduse ja haritusega, laia silmaringiga karismaatilistele inimestele! Loodan, et keegi selliste peibutuspartide poolt ei hääleta!
"Jürjens ei karda EKRE broileriks olemist" Lihtsalt selgituseks jutu autorile. "Broiler" tähendab poliitikas parteikasvandikku, kel peale parteitöö muu elukogemus puudub. "Part" või "peibutuspart" tähendab inimest, kes on endale mujal nime teinud ja keda partei püüab enda huvides ära kasutada.
väga super uudis. Pole minu asi, aga stiili järgi tundub, et 1 patsient kirjutab teki all salaja erineva nime all EKRET mustavaid kommentaare. Või siis mingid omavahel abielus õde ja vend.
Muidug kandideerigu kõik. anu saagimid marco tasased. Nagu Jüri ratas ütles poliitika peab olema avatud kõigile XD uskumatu ikka ma kardan ausalt öeldes elada aastani 2050. Autistid valitsevad maailma.
kõik on õige, kui mainitud ei oleks enamasti üdini korrumpeerunud. Et korda majja lüüa on praegu vaja lihtsalt talupojamõistust, et hoida eemale sisserändajad ja moraalne laostumine.
Ei oleks. Juhul kui nad suudaksid asjadele üle oma kitsa eriala vaadata ja nad esindaksid mingit maailmavaadet, siis küll. Pigem arvan siiski, et nn. majandusinimesed üritaksid pigem majanduselu segada ja juristid muidugi mõtleksid välja veel keerulisemaid ja segasemaid formuleerinduid, mida siis teised juristid püüaksid ümber lükata.
Väga kurb ja hale, et nn. loomeinimesed, sageli tasakaalutud ja kaaslaste mõjul lihtslat hoovustega kaasa minejad on endale leidnud meepoti-kindel priske sissetulek riigikogus. Ise elukauged, paljudel juhtudel ka lihtsalt elus vegeteerides ja omas mullis viibijad. Niigi on anarhiat ja lollust , asjaundmatust, ebakompetentsust riigi juhtimisel kohutavalt palju. Aga eestlane valib, näe tüüp käis välsimaal, on selline boheemlasest lahe säga.
valin tema, ta oskab mängida fuššiga kitarri. Noh, ja paistab et vähemalt süda on tal õigel kohal ja ta oskab vähemalt midagi, paljude riigikogulastega võrreldes.
Et ekre ladvik ajab asja südamega... lubage naerda. Suuremaid populiste annab ju leida, kogu mantra käib mingile vastandamisele! Ja nagu lähiajast on võtta ka hea Soome näide, siis saades valitsusse jäi kahjuks nendest karmisõnalistest tegelastest järgi vaid üks hall puss.
Nuta, nuta, kullakene. Ega peale laimu ja valede sinutaolistel minevikuvarjudel midagi jäänud olegi. EKRE inimesed ajavad oma asja just nimelt siiralt, südame ja hingega, mistõttu nende toetus järjest kasvab.
lähen valima ja teen valiku just nimelt südamega. seega on valikuid vaid üks -EKRE. paraku nii on, ma olen see nn paremäärmuslane, kes soovib turvalist eestit ja ei soovi seda migrantidega üle ujutada nagu mujal euroopas on, saksamaal juba kodusõda käib, rootsis samuti.
niisiis kõrgharidusega: mida teha, et eestisse võõrast verd sisse ei tuleks? ainus asi on muuta eesti veel vaesemaks! see on ainuke asi, mis on eestit siiamaani kaitsnud. niisiis on teada, mis meid ekre võimu korral ees ootab!. ega kõrgharidus pole kunagi matsi rikkunud!
Kui palju eestlasi peaks põuepommarite ja muude allahu akbar hüüdvate tolvanite läbi surema või kannatama, et sul säiliks mingi elustandard? Odava tööjõu sissetoomine viib nii kui nii eestlaste elatustaseme alla.