Foto: Maiki Noormägi
Ohtuleht.ee 2. september 2018 12:59
Eesti esoteerikamaailma tõusev täht hüpnotisöör Ants hoiatab enda blogis inimeste eest, kes arvavad teistel inimestel sees deemoneid olema. Ants nimetab neid esoteerilisteks hulludeks.

"Ma olen teinud koostööd erinevate esoteerikutega või kuidas iganes nad ennast ei nimeta ja olen näinud väga palju esoteerilist hullust. Üks näide lihtsalt kogemusest. Teen mina grupihüpnoosi kui minu partner annab teada, et selles inimeses on mingi olend sees ja sellel on ka olend sees. Endamisi mõtlen okey, mina küll ei näe ega tunneta, aga ma ei pea ennast sellel korral ka väga suureks energeetiliseks meistriks. Või kuidas väidetakse, et jumalad ruumi keskele tulid( sa oled nii väike tegelane, miks jumal peaks selle ruumi keskele tulema?). Mind jahmatas ainult see, kuidas sellele inimesele öeldi pärast hüpnoosi, kuidas tema kehas elab deemon. Tihti satuvad grupihüpnoosile ja ka teraapiatesse nõrgema närvisüsteemiga inimesed ja kes loomulikult usuvad kõike, mis neile räägitakse. Ma nägin, kuidas see inimene veel rohkem oma sisemuses kokku varises ja ma seisin nii abitult kõrval. Ma ei osanud midagi öelda ja lõpuks uskusin ka ise seda kõike hullust. Või kuidas üks peast nihkes isik helistas, kuidas tal jooksevad olendid ümber maja. Vaatasin olukorda eemalt ja peale tavainimeste liikumise ei näinud ma midagi ja siis ta lajatas, et kuidas ma aru ei saa. See on see kass, kes käib mul värava taga. Sellel hetkel saab iga inimene aru, kui sassis vastaspool on ja sellistest inimestest tuleb kaugele hoida, kuna nad viivad sinu sisemise tasakaalu paigast ära. Eriti kui sul pole teadmisi, kuidas sellise jama eest ennast kaitsta. Inimene, kes tahab uskuda deemonite metsikusse levikusse ja kuidas igal teisel on keegi sees, see on lihtsalt hull. Esoteeriline hull. Tal on vaja põnevust ja draamat ja ma ei eita selle olemasolu," kirjutab hüpnotisöör Ants.

Lugeja, anna teada, kas ka sina oled kelleski deemoneid näinud?

Hüpnotisöör-Antsu täispikka postitust saad lugeda siit!

Samal teemal

Kommentaarid  (23)

Mart 5. september 2018 22:18
Teadjad ytlevad alati, et Ants sul on VEEL tee käia. Tule "taskust" välja ja ytle, mida Sa näed. Kas Antsu, koletist, deemonit või midagi muud? Tavapärast on hypnoteraapia ehk hypnoos teadlikult teadvusega esile kutsutud alateadvuse protsess, mille läbi inimene hakkab nägema läbi suunatud teema end, teisi, eelmisi elusid, tulevikku või midagi muud. Kas sa Ants tahad, öelda, et inimesed on siis hullud, kui nad nii näevad. Paljud inimesed näevad veel enamat, kui sa arvatagi oskad. Sina oled veel kinnine või ei julge seda tunnistada, et ka Sina näed midagi enamat, miskit muud. Oled Sa näinud unenägusid? Mis need Sinu arvates on? Kas sa tead, et paljudel inimestel on selline võime, kaasasyndinud võime, näha, kuulda, tajuda teisiti kui inimesed on harjunud nägema kaasaja keskkonnas. See on ju surnute maailm ja teised planetaariumid, ning seal toimuv; mis haakub inimestesse ja on yhed haiguste põhjustajateks lisaks meile harjumuspärasest elukeskkonnast tekitatud vigastused, kas või seegi, et Sa nimetad teisi Alternatiiv meditsiiniga tegelejaid enda kõrval hulluks, on juba märk, et Sa ise ei ole endaga rahul ja ei tea mida teha. Oled ISE teadlikult tahtmatult pettuse kylvaja, sest Sa ei tea veel Esoteerilisest maailast paljut. Pole teisi vaja alahinnata. See, et Sa oled sellel teel võib tõene olla, aga mis või kus on tõde ja kes Sa oled? Kui Sa oskad teaduslikult- Esoteeriliselt ära seletada, kes sa oled, siis alles saame aru, et oled tegija. Tegija ei virise vaid õpib edasi.
irina 5. september 2018 13:57
Minagi olen hüpnotisööri juures käinud aasta tagasi. Minu mäletamist mööda just tema juures. Mulle väga meeldis, kuidas ta inimesega töötas ja sain küll väga palju abi. Tegi kõik nii lihtsalt selgeks, et minu ülemõtlemisest tekkinud probleemid kadusid väga kiiresti.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS