Eesti uudised

Minu laps päästab maailma 

UNUSTAGE INDIGOLAPSED: uuema aja emad sünnitavad valgusolendeid (26)

Liina Hallik, 2. september 2018 11:19
Perearst Karmen JollerFoto: Tiit Mõtus

Kui möödunud sajandi 70ndatel vedasid ilmaelu õnne poole lihtlabased narkouimas lillelapsed, tehes armastust, mitte sõda, siis tänapäeval on pilt oluliselt kirjum – maailma on asunud õiges suunas tüürima indigo-, kristalli-, vikerkaare-, tähe-, vertikaal- ja meisterlapsed. Samuti ei ole enam moodne oma lapsi arsti juurde viia: pediaatrite heasoovliku fassaadi taga võib varitseda hulk ohte.

Lapsevanemaks olemisega kaasneb järjest uusi väljakutsed. Lisaks alternatiivmeditsiini ahvatlevale virrvarrile peab iga endast lugupidav vanem nüüd kursis olema ka kõrgemast dimensioonist pärit valgusolendi perre tulekuga. Ja sellestki teadmisest ei piisa – mõni aasta tagasi kirgi kütnud indigolapsed on tänaseks vananenud trend ning uuema aja emad sünnitavad hoopis vertikaal- ja meisterlapsi.

Vertikaallastest ja meisterlastest räägib hiljuti poelettidele jõudnud „Valguslapse ema päevik”, mis annab nõu puhuks, kui perre on sündimas ultrakõrgest sagedusest valgusolend. Raamatus on muu hulgas juttu sellest, millised on paralleelreaalsuste ohud, miks ei ole Maale ikka veel saabunud kuldajastu ja kuidas siseneda lapse unenäkku? 

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee