Eesti uudised

Minu laps päästab maailma 

UNUSTAGE INDIGOLAPSED: uuema aja emad sünnitavad valgusolendeid

Liina Hallik, 2. september 2018 11:19

26 KOMMENTAARI

o
oleks aeg/ 3. september 2018 09:22
arstidel ja pr.Jolleril ärgata sealt pikast unest? Muidugi on raske tunnistada, mida te inimestele sisse söödate! Lohutage ennast sellega, et te olete paljude hulgast! Viimane aeg enda südametunnistus puhtaks pesta ja hakata tegutsema farma vastu ja inimese tervise heaks. Annan arstidele andeks, kes seda teadmatusest teevad ja ise ka tablette tarbivad. Eriti kergekäeliselt ja kahjustavad antidepressandid,hormonaalsed,vereröhu ja kolesterooli alandajad ja muu.Tahaks ikka elada!?
m
millegipärast/ 3. september 2018 01:09
eestis küll valgusolendeid ega -lapsi näha ei ole, pigem ikka need kurjad ja karvased ja psühhopaatilised...samuti on statistika läinud pigem negatiivsele poolele, kui valgusolendite sekka, seda teavad eriti hästi õpetajad...
K
???/ 2. september 2018 23:45
Kas tõesti? Mulle näib, et meie praeguses mürgitatud õkoloogiaga keskkonnas sünnitataks rohkem ikka kas geeniriketega või muid raske puudega lapsi. Kes elavad ainult erihoolitsuse, eritoidu ja kalliste aparaatide toel. Paljud on juba mõnekuuselt vähihaiged. Hädalisi on nii palju ning tuleb aina juurde, et ei jõua neile enam annetadagi.
u
Uunu/ 2. september 2018 23:34
Kuidas on võimalik nii lol-li juttu suust välja ajada. Kas arstiks võib tänapäeval siis juba iga deb-iilik õppida ja hullem veel, saadagi? Kuule sõida Soome ära ja ära enam tagasi tule.
o
Oeh/ 3. september 2018 00:35
Kogr ei tea, mis sorti laps sa oled olnud, kui teksti sisust aru ei ole saanud
t
Tegelikult/ 2. september 2018 21:50
Tegelikult on kõik maapeale sündinud inimesed valguselapsed. See kuidas nad seda võimalust füüsilises kehas kasutavad on iseasi. Keha aga allub füüsika seadustele nagu kõik füüsilised kehad ja sellega ei maksa katsetada, ega lollusi teha. Söö, joo, maga, liigu tervislikult ja tasakaalus ning keha peab pikalt vastu. Need libateadused toitumise, ravi ja elamise kohta on ilmselgelt ülemõistuse läinud.
m
2. september 2018 20:37
Mina tasulisi jutte ei loe,kui te nii targaks arstiks peate ennast,siis võiks ikka rahvakeeles kirjutada mis see valgusolend on,kas ufo või.
j
ja üles/ 2. september 2018 19:39
kasvatakse printsid-printsessikesed väga pika lapsepõlvega, tea kas täiskasvanuks saavadki...
k
2. september 2018 18:43
Kõik on õige, ega TÜ ei ole tohtreid õpetanud ka valgusolendeid ravima, parem tunnistagu, et tal puudub pädevus neil ravida, aga süstima on kõiki nõus, kuna seadusega võeti arstidelt vastutus oma tegevuse eest, kui tulemust pole võimalik ette prognoosida. Vanemad tuleb ka mõista, kui sa ikka näed, et laps kätte lõppema hakkab arstide tegevuse/tegevusetuse tõttu siis see on ka raske taluda.

m
Murakas/ 2. september 2018 17:45
Ravimifirmadel on vaja oma papp kätte saada, millest te aru ei saa.Suur hulk ravimeid on üsna kasutud ja teevad inimesi hoopis haigemaks.Arstid käivad ise soojadel maadel puhkamas,sest ravimifirmad võimaldavad seda,eeldusel,et arst kirjutab just nende ravimid patsiendile välja.See on oma kindel skeem,kuidas seda tehakse,töötan ise haiglas.
m
me kõik teeme nii/ 2. september 2018 18:01
see ongi kapitalismi raha teenimise võimalus teiste arvelt
t
Turakas/ 2. september 2018 18:21
Ravimifirmade konkurendid on umbluu levitajad.
N
!!!/ 2. september 2018 23:50
Nemad soovitavad näiteks igasuguseid kemikaale ning pesuvahendeid sisse võtta. Eks uppuja harab õlekrrestki. Minu vähihaiguse lõppstaadiumis vanemale vennale näiteks määriti interneti kaudu pähe migi Veemaal konstrueeritud ligi 1000 eurone imeaparaat, mis pidi just nagu vähist terveks ravima. Sai vaid oma rahast lahti, surmast aga ei pääsenud.
m
Moderaator korjas ära. / 2. september 2018 23:53
Millegipärast nende alternatiivide kriitiline kirjeldus näib meie moderaatorit häirivat. Just naguoleks ta ise selles äris kaastegev.
Nemad soovitavad näiteks igasuguseid kemikaale ning pesuvahendeid sisse võtta. Eks upp.uja haarab õlekrrestki. Minu vä.hihaiguse lõppstaadiumis vanemale vennale näiteks mää.riti interneti kaudu pähe migi Venemaal konstrueeritud ligi 1000 eurone ime.aparaat, mis pidi just nagu vä.hist terveks ravima. Sai vaid oma rahast lahti, s u r m a s t aga kahjuks siiski ei pääsenud.
š
Šarlatan/ 2. september 2018 16:36
Peaks õige olema, mitte ž tähega, õppige õigekirja Õhtulehe nn ajakirjanikud
j
Jaak/ 2. september 2018 14:15
Tundub, et järjest raskem on mõnedel aru saada, et filmireaalsus EI OLE reaalsus.
Ega see, et sa loed mingist raamatust uusi ägedaid lauseid ja mõisteid, et tähenda, et see ongi nii.
Paljud kuldsuud on lihtsalt avastanud, kui lihtne on raha teenida, ajades mingit täiesti seosetut joga.
ü
2. september 2018 14:47
Üks kuldsuu levitab oma tõdesid seal Alkeemias. Küllap ta enda selle elu "vaimne väljakutse" on inimesi lollitada, olles enne lugenud vastavasisulisi raamatuid ning muutudes nende sisu järgi ka ise "tervendajaks ja kanaldajaks". Võibolla selline kuldsuu-kanaldaja veel mäletab kuidas ta lollitas inimesi oma 3 pimeda päevaga, mis pidid "uue ajastu" eel saabuma, kuid tegelikult võttis ta selle teabe raamatutest, üks neist oli ilmselt 2006 aastal eesti keelde tõlgitud Okunjovo saladus.
m
madonna/ 2. september 2018 14:03
s
Super/ 2. september 2018 12:45
Peaasi, et saapapaelad suudavad ise siduda. Kõik nii isikused ja andekad ja valguse aga peed ei suuda keegi enam pühkida.
h
2. september 2018 12:44
huvitav aga miks siis on maailmas ülekaalus töelised abrdijäänused ja asi tundub hullemaks minevat
õ
õige/ 2. september 2018 16:16
a
Arst/ 2. september 2018 12:17
Väike täpsustus, võib nentida et juba praegu on vaktsiinide mõjul ilmale tulnud hulk püdelat massi , millel puudub mõtlemisvõime ja massipsühoosi mõjul erinevatel lärmakatel üritustel nad karglevad kummaliselt, ajavad keelt suust välja ja teevad muid imelikke liigutusi.
v
Vaktsineeritud/ 2. september 2018 12:28
m
Miinustele/ 3. september 2018 00:33
Tema ei saa olla vaktsineerimatu, sest siis kui tema sündis, vaktsineerimine oli kohustuslik
v
võib nentida/ 2. september 2018 13:33
et kõik need indigo-, tähe-, kristallide- ja meisterlaste kohta jutukesed on pärit uuest new-age raamatukest, mis hiljuti müügile ilmus. Kui veelgi rohkem nentida, siis mida rohkem inimkond oma püdela massina ajab taga materialismi, seda rohkem ta toodab ise sellist püdelat massi juurde, sest kellelegi on vaja et orje oleks rohkem.
u
uuh/ 2. september 2018 11:56
Ai valus! :D
Hoidke alt, putuktulnukad kontrollivad kõike!