Loomad

Ettevaatust! Häirivad fotod!

KOHUTAV JULMUS! Häädemeestel lämbusid kassipojad purgis (37)

Ohtuleht.ee, 31. august 2018, 17:44
Foto: MARIANNE LOORENTS
Täna laekus Loomakaitse liidule teade õõvastavast leiust Häädemeestel, kui naine oma väikse pojaga metsas seenele minnes leidis kännu juurest suletud klaaspurgi, mille sees olid kolme või nelja  pisikese kassipoja laibad. Purgikaas oli kõvasti kinni keeratud ja pisikesed loomad surnud piinarikkalt õhupuudusesse.

Leidja sõnul oli näha, et purki olid pandud elusad kassipojad, sest seespool klaasi oli näha pisikeste käpakeste poolt tekitatud kriipimisjälgi.

"Siiani on maapiirkondades kahjuks kombeks likvideerida enda tegemata jätmisi ehk siis emaste kasside steriliseerimata jätmise tagajärgi julmal moel," kirjutab loomakaitse liit sotsiaalmeedias. "Pole mingi saladus, et kassipoegi uputatakse kohe peale sündimist. Ka see on julm ja õudne ning mitte aktsepteeritav ühelgi moel, kuid sulgeda elusloomad purki ja tappa nad piinarikkalt pikema aja vältel on vastuvõetamatu."

Liit lubas teha avalduse politseisse ning palub  pealtnägijate abi selle julma teo kordasaatjate leidmiseks.

Kui keegi nägi midagi, kuulis kelleltki või teab, kellel sündisid kassil pojad, kes järsku kadusid, kirjutage info@loomakaitse.eu. 

37 KOMMENTAARI

v
võbola 1. september 2018, 18:20
ei peaks kõigest pilte panema seda peksu videot näidati televiisoris ka ootamatult nagu nauditakse mõjus lapsele halvasti sai soki karjus ärge näidake ärge näidake
x
xxx 1. september 2018, 16:29
Saagu sama saatuse osaliseks see inimjätis.
Loe kõiki (37)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee