lemmikloom
2
fotot

Täna laekus Loomakaitse liidule teade õõvastavast leiust Häädemeestel, kui naine oma väikse pojaga metsas seenele minnes leidis kännu juurest suletud klaaspurgi, mille sees olid kolme või nelja  pisikese kassipoja laibad. Purgikaas oli kõvasti kinni keeratud ja pisikesed loomad surnud piinarikkalt õhupuudusesse.

Leidja sõnul oli näha, et purki olid pandud elusad kassipojad, sest seespool klaasi oli näha pisikeste käpakeste poolt tekitatud kriipimisjälgi.

"Siiani on maapiirkondades kahjuks kombeks likvideerida enda tegemata jätmisi ehk siis emaste kasside steriliseerimata jätmise tagajärgi julmal moel," kirjutab loomakaitse liit sotsiaalmeedias. "Pole mingi saladus, et kassipoegi uputatakse kohe peale sündimist. Ka see on julm ja õudne ning mitte aktsepteeritav ühelgi moel, kuid sulgeda elusloomad purki ja tappa nad piinarikkalt pikema aja vältel on vastuvõetamatu."

Liit lubas teha avalduse politseisse ning palub  pealtnägijate abi selle julma teo kordasaatjate leidmiseks.

Kui keegi nägi midagi, kuulis kelleltki või teab, kellel sündisid kassil pojad, kes järsku kadusid, kirjutage info@loomakaitse.eu. 

Jaga artiklit

42 kommentaari

V
võbola  /   18:20, 1. sept 2018
ei peaks kõigest pilte panema seda peksu videot näidati televiisoris ka ootamatult nagu nauditakse mõjus lapsele halvasti sai soki karjus ärge näidake ärge näidake
X
xxx  /   16:29, 1. sept 2018
Saagu sama saatuse osaliseks see inimjätis.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis