9
fotot
Kaks katastroofikunstnikku: Dayane Mello ja Giulia Salemi (SIPA / Scapix)

"Sel aastal polegi veel ühtki väga kuulsat kleidikatastroofi olnud," arutlevad 20ndates itaallannad punase vaiba piirde taga, "ainult üks naine suutis oma v-d näidata." Peaaegu professionaalsed moepolitseinikud meenutavad ninakrimpsutusega viimaste aastate suurimaid fopaasid.

Uurides neidudelt, kumb on hullem, kas kole kleit või kehaosa tahtmatu välgatus, ütlevad nad kui ühest suust, et viimane. "Paparatsod on ju halastamatud!"

Niisiis, aastate jooksul on nähtud kleite, mis panevad lihtsalt mõtlema, et mis selle meistri peas küll toimus, kes selle kokku õmbles?! Mõne nägemisele peaks eelnema hoiatus: "Sobimatu vaade, alla 18aastastele mittesoovitatav." Seega olge hoiatatud.

Viis aastat tagasi õnnestus filmi "Gravitatsioon" punasel vaibal Nathalie Borges'il kleiti keerutada nii, et pikavõitu lõhiku vahelt välgatus intiimpiirkond. (Vida Press)
Cristiana Capotondi filmi "Kolm reklaamtahvlit linnaservas" esilinastusel 2017. aasta Veneetsia filmifestivalil. Ehkki see kaader on veel igati sünnis, levib internetis ka selliseid pilte tollelt punaselt vaibalt, kus tuul ja poos on teinud oma töö ning vaatajaile ei jää miski varjatuks. (Vida Press)
2016. aasta festivalil suutis Itaalia modell Giulia Salemi koos sõbrannaga luua šokeeriva mälupildi kõikidele külalistele. Pikad lõhikud lihtsalt karjuvad katastroofi järele. Et igas halvas ka natuke head näha, siis võib kiita head oranži ... (Vida Press)
... ja roosa kleidi kooslust. Viimast kannab samuti Itaalia modell Dayane Mello. Iroonilisel kombel oli tegu filmi "Noor paavst" esilinastusega (Vida Press)
Patrizia Pellegrino on tuntud katastroofide looja Veneetsia punavaipadel. Kord on tal õnnestunud tuule ja kleidi koosmõjul paljastada end altpoolt kuni nabani välja. Teinekord saabub naine aga kleidiga, mis kuidagi rindu kinni ei taha hoida (Vida Press)
Aupäästev aluspesu säästis läinud aastal Giglia Marra piinlikest selgitustest. Ehkki ka sellist pilti ei tahaks ilmselt ükski staar endast näha. (Vida Press)
Laulja Patricia Manfieldi nibud said eelmisel festivalil maailmakuulsaks, kui tema kleidi alumine kangas ootamatult alla vajus. Olukorda saanuks ehk nibuteibiga ennetada, kuid ilmselt tuleb viie minuti kuulsuse pärast mingeid ohverdusi siiski teha. (Vida Press)
"Una Famiglia" esilinastusel 2017. aastal ehmatas Sonia Lorenzini korraks kõiki paparatsosid... taaskord liiga pika lõhiku pärast (Vida Press)

Jaga artiklit

27 kommentaari

V
vaataja  /   15:02, 3. sept 2018
Kustutage ikka komme,plaani saate täis!!
H
Heldur72  /   09:22, 3. sept 2018
Kurb, et väärtushinnangud on muutunud. Eriti just meediakanalite jaoks.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis