2
fotot
Igor (PPA)

Politsei palub abi narkokuritegudes süüdi mõistetud Igori ja Denisi asukoha väljaselgitamisel.

Põhja prefektuuri kriminaalbüroo palub abi 1985. aastal sündinud Igori asukoha väljaselgitamisel. Narkokuriteos süüdimõistetud mees ei täida talle karistuse tingimusena määratud kontrollinõudeid.

Samuti palub politsei abi 1995. aastal sündinud Denisi asukoha väljaselgitamisel. Narkokuriteos süüdimõistetud mees ei täida talle karistuse tingimusena määratud kontrollinõudeid.

Palume kõigil, kes on mehi näinud või kellel on infot nende asukoha kohta, anda sellest teada politsei infotelefonil 612 3000 või hädaabinumbril 112.

Jaga artiklit

6 kommentaari

Õ
Õiguskaitseorganid(grupeering-bande) koordineeritud koostöös ei otsi! AGA hulkuvad! SariMõrvarid-Sadistid, piinu nautivad julmurid, seksuaalperverdid ja seksuaalkurjategijad , kes rahuldust saavad teiste inimeste piinadest, jätkuvalt vabaduses.   /   23:46, 2. sept 2018
Need Elukad kasutavad minu peal Piinamismeetodit unetus, see on teada ladina keeles kui tormentum insomnia.
Inimsusvastane kuritegu
Süstemaatilisel viisil või massiliselt ja riigi, organisatsiooni või grupi õhutusel või juhtimisel toimepandud inimõigustest ja -vabadustest ilmajätmise või nende õiguste ja vabaduste piiramise eest, samuti tsiviilelanike tapmise, piinamise, vägistamise, neile tervisekahjustuse tekitamise, nende sunniviisilise ümberasustamise, väljasaatmise, prostitutsioonile sundimise, neilt alusetult vabaduse võtmise või muu väärkohtlemise eest - karistatakse kaheksa- kuni kahekümneaastase või eluaegse vangistusega.
„Kuradile seiske vastu, siis ta põgeneb teie juurest”
C
c.c.k  /   07:47, 1. sept 2018
Võtke Laksberg uuesti luubi alla. Või kinni makstud

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis