Eesti uudised

Ajakirjanik Madis Jürgen: ei saa seada normiks, et ajakirjanik seadust rikub (13)

LISA KOMMENTAAR

asd 4. september 2018 14:36
asdas 4. september 2018 14:27
asdok aoksda sdo k asdok aoksda sdo k asdok aoksda sdo k asdok aoksda sdo k asdok aoksda sdo kasdok aoksda sdo k
ok 4. september 2018 14:27
asd 4. september 2018 14:26
TranslationComponentTranslationComponentTranslationComponentTranslationComponentTranslationComponentTranslationComponentTranslationComponentTranslationComponentTranslationComponentTranslationComponentTranslationComponentTranslationComponentTranslationComponentTranslationComponentTranslationComponentTranslationComponentTranslationComponentTranslationComponentTranslationComponentTranslationComponentTranslationComponentTranslationComponentTranslationComponentTranslationComponentTranslationComponentTranslationComponentTranslationComponentTranslationComponentTranslationComponentTranslationComponent
väga 1. september 2018 16:31
hea ajakirjanik on katri Lust
1. september 2018 12:01
Jürgen, jää oma sõnade juurde ka tulevikus. Riigiametnikud võivad rikkuda seadust, samadel motiividel või koguni kuritegu sooritades, ajakirjanik ei või. Väga ektravagantne seosukoht väga valest leerist. Ma ei hakka ütlema, kuidas selliseid eestlasi nimetatakse, aga neil on keel pruun.
Ets 1. september 2018 10:23
Jah jah, kas sai on inimene ja vastupidi?! Sai ei anna kedagi kohtusse ja kas vastupidi saakski. Kellegi pisarate kogumine ei anna õigustust teise koju minna luba küsimata, seadus ongi selleks tehtud, et vältida teisiti arusaamisi.
Mati 31. august 2018 20:28
"aga ta on ju nii kirglik, las rikub seadust"

31. august 2018 19:00
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
aga faktid 31. august 2018 19:30
mille põhjal sa seda väidad?
Rääkimata, et põhiküsimus Lustis.
Selles kontekstis võin ka mina väita, et Lust on ajakirjanduslik kõnts ja tuua selle tõestuseks hulgi tema tegevust taunivaid pressinõukogu otsuseid.
see ju 31. august 2018 18:18
uue maailmakorra ja uue euroopa uusväärtus, valeta nii kuis jaksad.
Arst 31. august 2018 17:30
Madis Jürgen . sina ei ole ajakirjanik kes väärib seda nime. Kadrioru üllitiste ümber kirjutamisega saavad hakkama juba algkooi lapsed. Lust on ajakirjanik ja väga hea. Ta näeb riigis toimuvat poliitikute , kohtuvõimu ja suurärimeeste omavoli ning kirjutab selle, ta toob kõntsa päevavalgele.
eriarvamus 31. august 2018 19:14
Kuule, pole sa mingi arst, ega Lust ajakirjanik. Lust on intrigaan, kes ei viitsi ettesöödetud materjali isegi mitte kontrollida, vaid valib poole ning hakkab siis eetriaega erapoolikult ära kasutama.
Kindlasti pole Madis Jürgen ingel - lihtsalt hea ajakirjanik, kes võib Academia Pegeliana mõttes julgelt peeglisse vaadata ka ilma päikeseprillideta!
(Sry, kui kõik inside tekstist aru ei saa - Lust pangu ennast proovile, kas tema saab aru)
Mulle kahurvägi meeldib 31. august 2018 17:24
Nii Jürgen, Kersna, kui ka tiba noorem Rool on ajakirjaniku nime väärt ja eluterve suhtumisega, aga nasitelehe toimetaja Luik - no, vabandage väga - tõeline kanaema (heas mõttes), aga küündimatu kutse-eetika mõttes (nagu Lust) - ei kontrolli isegi fakti, vaid paneb kaagutama (arvama) - tõejärgne ajastu!
Kahurvägi välja aetud 31. august 2018 17:00
Vana kahurvägi välja aetud, kes tunnistavad ka enda rikkumisi - ainult ülbik Lust mitte! Lust lõikab seda, mida on ise külvanud - mõnita, jah, kohtumäärust, valeta prokuratuuri peale jne Lõpuks saadki, mida tahad - vägikaikavedu võetakse vastu ja sa kaotad, sest sa ei austa reegleid isegi mitte ajakirjanduses, mis siis veel juurast rääkida.
31. august 2018 16:48
Ajakirjanik kes ei tee midagi või teeb vaid seda mida võimurite kehtestatud seadused lubavad, pole mingi ajakirjanik vaid meediamakulatuuri tootja. Eesti on ainuke riik maailmas kus ajakirjandus pole 4 võim!
Arvamus 31. august 2018 16:30
Mis puutub ajakirjandusse ja õiguse ja õigluse suhtesse, siis see mis toimub on ajuvaba.
Artikkel mis puudutab vägistamises süüdi mõistetud iraaklase kohta käivat artiklit ja seda, et sellised artiklid ei ole rahva poolt kommenteeritavad, näitab ilmselgelt ajakõrjanduse rippuvust konkreetsete kildkondade lõa otsas nii nagu seda on meil ka kohtusüsteem.
lustikummut 31. august 2018 16:30
Ma soovitaks teravaid elamusi otsivatel ajakirjanikel riietuda vesti, minna Ameerika saatkonna ette ja karjuda Allahu Akbar ning vaadata, mis saab. Sellest saaks kindlasti toreda artikli :)