Galeriid

GALERII | Staaridest popimad! Eesti Instagrami-kuulsustest koerad kogunesid Kalamajas 

Keit Paju, 31. august 2018 13:52
Eesti esimene kuulsate Instagrami-koerte kokkutulekFoto: Teet Malsroos
Eile toimus Telliskivi loomelinnakus Dokfoto keskuses Eesti esimene kuulsate Instagrami-koerte kokkutulek. Kokkutuleku põhjuseks oli heategevuslik foto-oksjon. Selle käigus koguti ligi 790 eurot, mis annetati Tallinna loomade varjupaigale.

Ka oksjonijuht Marek Sadam oli kaasa võtnud oma pisikese kuulsuse, Brüsseli grifooni tõugu Leenu.

Kõikide kaunite Instagrami kuulsustest koerte oksjonfotode autor on Kristiina Tammik, kellele muideks kuulubki Eesti kõige jälgitavam koerte Instagramikonto.

Samal teemal

Tema postitab sotsiaalmeediarakendusse kauneid fotosid oma haruldastest Ibiza podencode tõugu kutsudest. Fänne on koerte Instagramil üle 40 000! Seda on rohkem, kui mõnelgi tuntud Eesti inimesel, nagu näiteks Karl-Erik Taukaril või Elina Nechayeval.

Kuid kuulsad Eesti inimesed ürituselt ei puudnud, kutsude ja kaunite fotode uudistejate seas oli märgata näiteks Evelyn Seppa, Jüri Pootsmanni, ja La La Ladies bändi liiget Inga Tislarit.

Oma armsate kutsudega olid kohal ka näiteks juutuuber ja sotsiaalmeediakuulsus Nele Kirsipuu ning lauljanna Liina Ariadne Pedanik. Muideks, Liina Ariadne ema Ita-Riina Pedanik oli oksjoni kõige aktiivsem ostja ning tema soetas 290 euro väärtuses fotosid. Fotod hakkavad kaunistama naise muusikastuudio seinu.

Ka Õhtuleht väisas eilset üritust, videot ning intervjuusid kuulsate koeraomanikega saad näha ja lugeda juba üsna pea Õhtulehe veebist!

Samal teemal

19.08.2018
Eestlane tegi oma koerast sotsiaalmeediakuulsuse: fännid kirjutavad, et ootavad Ottost uusi pilte!
17.08.2018
Nele Kirsipuu sai oma juutuubi kanali tagasi: midagi läks lihtsalt raha ülekandmisega nihu
31.07.2018
ÕL VIDEO | Eesti populaarseimate Insta-koerte omanik: konto haldamine on kui täiskohaga töö
31.07.2018
ÕL VIDEO | Juutuuber Nele Kirsipuu võttis omale haskikutsika: varsti närib majast ka augu läbi!