Tom Cruise ja Kelly McGillis "Top Gunis" (1986). (VIDA PRESS)

1986. aasta kassatüki "Top Gun" järje "Top Gun: Maverick" esilinastus lükkub Paramounti stuudio teatel aasta võrra edasi.

Tom Cruise'i omaaegse hiti järg pidi ekraanile jõudma järgmise aasta juulis. Cruise'i tegelaskuju rivaali rollis pidi jätkama Val Kilmer, kes on viimastel aastatel maadelnud raske haigusega. Kuid nüüd tuleb fännidel filmi nägemiseks oodata 2020. aasta juunini.

Paramount põhjendab viivitust logilistikaga ning lisab, et aastast lisaaega kasutatakse uut tehnoloogiat ja lennukeid nõudvate lõikude tegemiseks. 

Joseph Kosinski ("Tron: Legacy") lavastatava filmi võtted algasid maikuus ning Cruise tähistas seda foto avaldamisega Twitteris. 

Jaga artiklit

3 kommentaari

J
Jüri Kerges  /   18:06, 3. sept 2018
S
see  /   21:45, 2. sept 2018
see saab tulla ainult ajuvaba film. ilmselt pole üheski maailma õhuväes pilooti, kes oleks 32 aastat hiljem ikka veel lendavas koosseisus. 32 aastat hiljem ollakse juba erus või kusagil kontoris kolonelina pabereid liigutades. lihtsalt pole mõtet hoida nii vanu inimesi lendamas, liiga suur risk. võib-olla äärmisel juhul ainult mingi erilise katsepiloodina.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis