Uudo Sepp (RASMUS KOOSKORA)

Eesti värskeim superstaar andis välja uue singli “Sinule”, mis juhtab sisse tema novembris ilmuva debüütalbumi. Laul räägib vastuseta jäänud tählepanuavaldustest ja noortevahelistest suhetest, kus üks pool sooviks alati enamat.

”Algselt sündis loo idee lihtsalt sellest, kui nägin, kuidas üks poiss üritas ulmelt ühte tüdrukut saada, aga tüdruk tundis, et poisist on talle natuke vähe ja andis talle järjepidevalt korvi. Ühel õhtul ma lihtsalt mõtlesin, kui palju head see poiss oleks sellele tüdrukule saanud teha ning kirjutasingi loo,” räägib Uudo Sepp.

Laulualge viidi lõpuni juuni alguses Universal Music Balticsi korraldatud laulukirjutamise laagris. Uudot aitasid Matias Melleri ja Bert Prikenfeld ning loo produtseeris Kim W.

Pärast superstaarisaate lõppu läks Uudo artistikarjäär kiiretel tuuridel käima –sai kokku super bänd, esinema on jõutud juba igasse Eesti nurka ning Uudol on kindel plaan võimalikult kiiresti hakata esitama originaalloomingut. ”Tuleb tõdeda, et midagi sellist ei ole ma veel teinud, aga olen alati avatud uutele võimalustele ja loodan, et inimestele see laul meeldib,” on Uudo elevil, et tema enda kirjutatud muusika lõpuks raadiotesse ja suurema publiku ette jõuab.

Uut lugu saad kuulata SIIT!

Jaga artiklit

25 kommentaari

U
Uudu lasi iti välja  /   10:00, 1. sept 2018
Muusika alase erihariduse puudumine kumab soperdisest räigelt välja. umbes nii, et hakkan ise inseneriks.
H
H2O  /   08:16, 1. sept 2018
küündimatu pläust.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis