Ester ja Üllar Jörberg (ALDO LUUD)

Eesti armastatuim artist, legendaarne Üllar Jörberg (77) ja tema sarmikas abikaasa Ester (72) on maha müünud enda Ihastes asuva kodu – paar elas oma floridalikku rannamaja meenutavas eramus ühtekokku kolmkümmend aastat!

Ohtralt meedias eksponeeritud lahmaka maatükiga eramu asemele soetasid Ester ja Üllar kõigi mugavustega korteri Annelinnas viiekorruselise maja esimesel korrusel, vahendab Kroonika.

„Maja vajab palju tööd, hekkide pügamist, niitmist. Olime müüki juba ammu plaaninud ning nüüd sai see tehtud,“ ütleb Ester. Ta tunnistab, et müümise põhjuseks oli peale tikkuv vanadus, mis ei lase enam kõigi tööde ja toimetustega endal hakkama saada.

Refereeritud artikli täistekst Kroonikas.

Jaga artiklit

58 kommentaari

N
Nukker  /   11:57, 2. sept 2018
Mitte midagi intellektuaalset ja argumeteeritut ei tohi siin kirjutada. Kohe läheb modereerimisele. Samas totrad hüüatused lastakse läbi. Eks see näitab meie elu taset....
N
nukker nostalgik  /   11:54, 2. sept 2018
Nijah, ka Vlassov pageb oma paradiisisaarelt linna, kuna elu maal muutunud raskeks. Nii on see tänapäeva mood. Maal elatakse mõnu ja ilu pärast.
Mu anaema ja vanaisa elasid Tudu külas kogu elu. Ei tulnud mõttessegi, et pageks oma kahe lehma, viie lamba ja saja-aastase talu eest linna. Linnaelu lausa kartsid nad - see müra, tormamine, võõrad näod., kogu elu käib kella järgi.. ja see oli seitsemekümnendate linn. Mis veel praegusest rääkida...
Tänu neile tean, mis on "maal vanaema juures". Polnud iial hirmu, et see lapsepõlve Kungla ühel päeval kaob, sest nad otsustavad oma talu maha müüa ja linnakorterisse pugeda... Nad oleks linnas kohe haigeks jäänud.... Pärast nende surma sai ka üks etapp jäädavalt läbi. Uued ajad, uued moed. Aga need pseudomaakad... mis neist ikka.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis