Videokaamera pildile jäänud naisel polnud seljas muud kui vaid pikk T-särkFoto: Montgomery County Sheriff's Office / Facebook
Toimetas Greete Kõrvits 30. august 2018 22:29
Vaiksel Texase tänaval keset ööd ustele koputanud ja kella lasknud katkikistud ahelates naisterahvas on leitud, vahendab BBC. Naine on koduvägivalla ohver, tema vägivaldne elukaaslane sooritas kas naise põgenemise eel või järel enesetapu.

Eelmisel nädalavahetusel sai politsei ühe vaikse elamurajooni elanikelt murettekitavad telefonikõned: keegi naisterahvas, seljas vaid särk ja käte ümber katkikistud käeraudu meenutavad ahelad, käis nende uste taga koputamas ja kella laskmas. Paljajalu liikunud naine jäi ka ühe elumaja turvakaamera lindile. Järgnes ulatuslik otsing, kohalikud olid mures: kas naine oli röövitud, hoidis keegi teda kinni? (Loe täpsemalt SIIT.)

Miks olid naise kätel ahelad, mis sündmuste järel põgenes ta kodust kaugele tänavale, pole täpselt veel teada. Politsei sõnul on neil hetkel vaid pool kogu loost - naise elukaaslasega juhtunu on teada, kuid naise endaga peavad nad veel rääkima. Politsei kinnitab, et naine on nüüd ohutus kohas oma lähedaste juures.

Samal teemal

Kommentaarid  (10)

Vana Koer 31. august 2018 07:21
Ja mida selle teabega küll peale hakata?
Seda, et 31. august 2018 08:18
kõikse ebainimlikum elajas on ikka see inimeseloom ise, salli teda kui palju tahes.
Marika 31. august 2018 06:08
Koduvägivald on jube asi ja kannatab tavaliselt naine,sest mees on füüsiliselt temast üle.Kindlasti otsis abi,ma arvan. Meil tartus Annelinnas on ka 1 venelaset jobu,elab korrus kõrgemal.Endine kurjategija ja narkomaan.Oma eelmisest naisest tegi invaliidi,olevat olnud piltilus naine ja tal on sellest abielust lapsed.Et,mitte uuesti kinni minna maksis naise vanematele ja mitte vähe.Nüüd on uue juures.Vahepeal võtab agressiivsuse vastaseid rohtusid.Aga ilmselt,kui võtta unustab,siis on kodutüli ja kisa tänavale kuulda.Elan korrus allpool ja kõik kostab läbi.Tavaliselt peksab naist või kägistab teda,olen naise kaelal suuri sinikaid näinud ja naine muidugi karjub,kui peksa saab.Tavaliselt lendab mööbel ka suure kolinaga ümber,sest mees lihtsalt laamendab ja seda kõike vaatavad pealt 2 alaealist last.Mina väljakutset politseile tegema ei hakka,sest see on nende pere siseasi.Küll,aga esitan poltseile millalgi kaebuse minu pereliikmete rahu häirimise suhtes,sest seda jama on pidanud kuulma nii,minu voodihaige ema,kes on käesolevaks hetkeks küll surnud,aga mul on ka alaealine tütar ,kes on sellest samuti häiritud.Korterit vahetama ei hakka mingi vene geto pärast,aga kättemaksuks kuulan vahest hommikuti ERR_i vahendusel EV hümni.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS