Endine saatejuht Carmen Pritson-Tamme on töötanud juba mõnda aega elunõustajana ja nüüdseks on see amet tema jaoks veelgi suurema tähenduse saanud. Täna postitas Carmen oma Facebooki rõõmu-uudise, et temast on saanud sertifitseeritud elunõustaja, kirjutab Kroonika. 

Tõestuseks pani ta välja pildi sertifikaadist, kus on kirjas, et naine on läbinud 100 tundi õpinguid uhkes Robbins-Madanesi koolis, kust on sirgunud üle 10 000 elunõustaja.

Carmen rääkis hiljutises Kroonika intervjuus, et elunõustaja peaks olema inimese kõige parem sõber, kuulaja ja nõuadja, motiveerija.

Refereeritud artikli täisteksti loe Kroonikast.

Jaga artiklit

14 kommentaari

M
Marika  /   10:58, 31. aug 2018
Ajakirjanik ongi nagu pool psühholoogi,aga talle õpetatakse seda ülikoolis ja see on ilmselt suhtlemine inimestega.Ta peab teadma eetilisi piire jne.Mulle isiklikult ta meeldib ja no kui ta saigi selle sertifikaadi,mis siis on.kas kadedus lööb jälle välja või?Õpi ise ka ajakirjanikuks ja saad teada,mida antud erialal veel õpetatakse tudengitele.Tänapäeval ei piisa sulle ainult sellest,et oskad hästi kirjutada või lugeda,pead ikka leidma tee inimeste südameteni ja tema on seda osanud.Proovi sina ka.
T
Tipp Lomm  /   08:44, 31. aug 2018
100 tunni sertifikaate võib elu jooksul omandada ükskümmendüks iseenda silmaringi laiendamiseks. Haridust ja haritust need ei anna.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis