Kooli ABC | Sisuturundus

PUHKUS LÄBI, TAGASI TÖÖLE. Mida teha, et vältida puhkusejärgset stressi?

Greete Kõrvits, 30. august 2018, 14:42

5 KOMMENTAARI

i
ikka nii/ 31. august 2018, 12:26
1. päev.
Puhkuselt tulija talutatakse ettevaatlikult ruumi, kus on tööks vajalikud esemed. Ühes nurgas krabistatakse pabereid nii, et need hakkavad meenuma.
2. päev.
Tulija saab istuda paar korda töölaua äärde, kuid teda ei sunnita enamaks. Tulijale näidatakse töökaaslaste pilte. Kui see tundub liiga erutavana, lükatakse edasi.
3. päev.
Juba peaks katsuma töövahendeid. Töökoha taustmüra ja telefonihelinat lastakse lindilt. Diapositiivilt näidatakse ust ja tulija saab harjutada sealt välja käimist.
4. päev.
Psühholoog räägib töötegemise riskidest. Pärast lõunat võib üritada töötamist, kuid kui sõrmed ei pea vastu, lükatakse see kõik edasi.
5. päev.
Alustatakse hetkelise istumisega kipsist tehtud ja loomulikult kujundatud, värvitud ülemusega. Katsutakse telefoni ja teisi esemeid. Psühholoog räägib lisa töötegemise riskidest.
6. päev.
Antakse töökoha sööklas sooja toitu, võib üritada ettevaatlikult iseseisvat tööd.
NB! ÜLEMUSEL JA TÖÖKAASLASTEL TULEB SUHTUDA PUHKUSELT TULIJASSE RAHULIKULT JA MÕISTVALT. KÕIK KARMID VÕTTED ON PAHAD JA JÕHKER TÖÖST RÄÄKIMINE ANDEKSANDMATU.
v
Vanem generatsioon/ 31. august 2018, 09:09
Maailmas eksisteerivad siiani sõjad, nälg, migratsioon, aga meil räägitakse puhkusejärgsest stressist... Stresside nimistu on jõudnud idiotismini, nõrkusi õigustav-soosiv. Naeruväärne ja kurb.
o
Oswald/ 31. august 2018, 06:07
_...ära pressi esimest tööpäeva kohe viimase piirini kohtumisi ja koosolekuid täis._ See inimene ei töötagi ju vaid teeb tagumikutunde.
t
tagasi/ 30. august 2018, 20:54
t
tuleb/ 30. august 2018, 18:00

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee