Millist probleemi lahendasid ministrid Urmas Reinsalu (I), Andres Anvelt (SDE) ja Jüri Ratas (KE) ning Tallinna Kesklinna linnaosa vanem Vladimir Svet (KE), kui politseinike saatel teisipäeva õhtul Kanuti aias vaatlust teostasid?

Ivo Rull, kampaaniajuht (Vabaerakond): Kui peaminister, sise- ja justiitsminister ning politseiprefekt patrullisid üheskoos pärast tööpäeva tele- ja fotokaamerate ees Kanuti aias, siis oli tegemist küünilise PR-aktsiooniga.

Viimasel nädalal on meediasse jõudnud šokeerivad lood noortejõukude vägivallast. Nüüd on koalitsioonipoliitikud otsustanud üksmeelselt selle pealt poliitilist profiiti lõigata. Näete, head valijad, meie muretseme ja meie hoolime! Mis sest, et probleemi juurte tasandil (perevägivald, alkoholi ja narkootikumide tarbimine noorte seas, politseipatrullide vähene nähtavus linnapildis jmt) pole valitsus suutnud oma poliitikaid edukalt rakendada.

Valimiskampaania käib täie hooga ning võimul olijad kasutavad ära iga võimaluse, et olla meediapildis. Ning meedia vahendusel toimuvat endale meelepäraselt tõlgendada.

Jaga artiklit

6 kommentaari

E
ekstaole  /   23:47, 29. aug 2018
ei püüa,nad on küündimatud ja hambutud.
N
Need tatikraed  /   19:35, 29. aug 2018
Tuleb kiiremas korras kotti ja sohu viia!

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis